Poniedziałek, 25 czerwiec 2018, Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Nowy Targ i okolice
przewaga chmur
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
deszcz
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
13.08.2017, 12:51 | czytano: 3607

W Małopolsce nadal obowiązuje ostrzeżenie przed burzami

Liczba ofiar śmiertelnych po przejściu nocnych nawałnic wzrosła do pięciu - podało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. W wyniku przejścia frontu burzowego rannych zostało ponad 50 osób. Trwa liczenie strat.

Silny wiatr i ulewy dotknęły Pomorze, Kujawy, Wielkopolskę i Dolny Śląsk. Blisko pół miliona odbiorców w całym kraju pozostaje bez prądu.Z utrudnieniami muszą liczyć się pasażerowie pociągów, bowiem w wielu miejscach uszkodzone zostały trakcje elektryczne.

Nasz region nie ucierpiał. Tylko w niektórych miejscach widać złamane konary.Ostrzeżenia przed burzami obowiązują nadal w sześciu województwach: warmińsko-mazurskim, łódzkim, świętokrzyskim, małopolskim, podlaskim i podkarpackim.Na zdjęciach okolice mostu nad Potokiem Czarny Dunajec w Nowym Targu, gdzie wiatr uszkodził brzozę.

s/ zdj. Norbert Rapacki
najnowsze informacje
komentarze
białcon 12315:26, 13 sierpnia 2017
sra ta ta ta przestańcie już straszyć , od paru dni u nas nawet jeden piorun i ani jedno drzewo nie spadło , ba nawet u nas deszcz nie spadł
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij