Czwartek, 17 sierpień 2017, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Czarny Dunajec i okolice
przewaga chmur
28°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 52%
deszcz
22°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
przewaga chmur
28°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 52%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
24°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
21°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
13.08.2017, 12:51 | czytano: 3337

W Małopolsce nadal obowiązuje ostrzeżenie przed burzami

Liczba ofiar śmiertelnych po przejściu nocnych nawałnic wzrosła do pięciu - podało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. W wyniku przejścia frontu burzowego rannych zostało ponad 50 osób. Trwa liczenie strat.

Silny wiatr i ulewy dotknęły Pomorze, Kujawy, Wielkopolskę i Dolny Śląsk. Blisko pół miliona odbiorców w całym kraju pozostaje bez prądu.Z utrudnieniami muszą liczyć się pasażerowie pociągów, bowiem w wielu miejscach uszkodzone zostały trakcje elektryczne.

Nasz region nie ucierpiał. Tylko w niektórych miejscach widać złamane konary.Ostrzeżenia przed burzami obowiązują nadal w sześciu województwach: warmińsko-mazurskim, łódzkim, świętokrzyskim, małopolskim, podlaskim i podkarpackim.Na zdjęciach okolice mostu nad Potokiem Czarny Dunajec w Nowym Targu, gdzie wiatr uszkodził brzozę.

s/ zdj. Norbert Rapacki
najnowsze informacje
komentarze
białcon 12315:26, 13 sierpnia 2017
sra ta ta ta przestańcie już straszyć , od paru dni u nas nawet jeden piorun i ani jedno drzewo nie spadło , ba nawet u nas deszcz nie spadł
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij