Sobota, 26 maj 2018, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
płatki mgły
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
płatki mgły
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
11°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 96%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.09.2017, 11:08 | czytano: 1511

Powstaje Nowotarski Klaster Energii. W czwartek porozumienie

W czwartek w Urzędzie Miasta w Nowym Targu odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia - Nowotarski Klaster Energii.

Główne cele Nowotarskiego Klastra Energii to m.in. poprawa lokalnego bezpieczeństwa energetycznego i pewności zasilania w energię elektryczną i cieplną i poprawa jakości lokalnego środowiska naturalnego, w tym jakości powietrza.
To także wzmocnienie lokalnej gospodarki dzięki optymalizacja wykorzystywania lokalnie dostępnych zasobów energetycznych w postaci odnawialnych źródeł energii.

Partnerami deklarującymi wolę utworzenia Nowotarskiego Klastra Energii są: Powiat Nowotarski, Gmina Miasto Nowy Targ, Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu, Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "ELTRONIK", Nowotarska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Nowy Targ Sp. z o.o.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
do do08:47, 15 września 2017
KU...... CZY ktoś jest w stanie ukrócić te podrygi podstarzałej ostrygi co jej sie wydaje że nikt nie widzi jak marnuje nasze pieniądze.
śpec08:12, 14 września 2017
Klaster jest po to powoływany, żeby ewentualny wniosek w ramach konkursu dla Poddziałania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych RPO WM 2014-2020 dostał więcej punktów na ocenie.
sikus421:06, 13 września 2017
Ciekaw jestem efektów bo uważam, że kolejne nikomu niepotrzebne przedsięwzięcie mające na celu wyciąganie naszych pieniędzy i będące miejscem pracy urojonej dla znajomych, rodziny i ziomków. Bardzo chciałbym się mylić, ale czas pokarze...
Działać nie gadać!20:53, 13 września 2017
Kolejne niewiele znaczące działania. Żeby się nikt nie żucał że władza nic nie robi. A ja nadal pytam o to samo! - gdzie jest KASA ???
Wiadomości z ostatnich dni z P24: dotacja dla Zakopanego i dla Szczawnicy. W Nowym Targu - następne spotkanie i kolejne bicie piany...
plaster17:19, 13 września 2017
Ile Nas Nowotarżan będzie to kosztować?
paradaalbonieda15:24, 13 września 2017
...............pod nowym torgiem tys jest jama z goroncom wodom ino odwiercić dziurecke na terenie kotłowni i już by cieplyj było w mieście a o ile toniej i na miejscu.......................
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij