Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Nowy Targ i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.09.2017, 16:46 | czytano: 6821

Kierowcy tracili cierpliwość. Wahadło na zakopiance zniesione

facebook/wezel-poronin

Na zakopiance w Poroninie, w rejonie budowanego tu Węzła Tatrzańskiego, zlikwidowany został ruch wahadłowy, który powodował korki i zdenerwowanie wśród kierowców.

Pierwotnie wahało miało obowiązywać do 31 sierpnia, ale przedłużono jego funkcjonowanie o prawie dwa tygodnie. Wywołało to zniecierpliwienie wśród kierowców pokonujących ten odcinek. "Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad powinna to wyjaśnić, bo sobie z ludzi jaja robią" - irytował się w liście do redakcji jeden z naszych czytelników.

Dziś GDDKiA poinformowała poinformowała o zniesieniu ruchu wahadłowego. "Dodatkowy pas ruchu i lewoskręt w kierunku ul. Kasprowicza w Poroninie został wybudowany, ułożono także nowe warstwy nawierzchni. To pozwala na zmianę oznakowania i przywrócenie ruchu w dwóch kierunkach" - poinformowała w południe Iwona Mikrut z GDDKiA w Krakowie.

r/
najnowsze informacje
komentarze
mietek19:50, 16 września 2017
Ludzie jak wy chcecie, żeby było dobrze? Bez przebudowy tej śmiesznej zakopianki się nie da. Najpierw musi być gorzej, żeby było później dobrze. Jak wam się nie podoba to nie musicie tam jeździć. Trzeba podziękować góralom, którzy nie chcieli oddać kawałka ziemi na przebudowę zakopianki tak z 20lat temu i teraz mamy co mamy. Oni by chcieli mieć dużo kasy zarobionej od turystów i nic nie robić z drogami dojazdowymi. Przebudowa sama się nie zrobi z dnia na dzień.
Marek22:53, 13 września 2017
.... a gdzie teraz są obrońcy przyrody , przez to wahadło w lipcu i sierpniu ok 6 godzin dziennie stały samochody z klimami , światłami , nawigacjami i nikt nie robił pomiarów smogu no wcale go nie było . Dobrze że jeszcze policja nie dawała mandatów za użytkowanie pojazdu na postoju powyżej minuty - chyba trzeba będzie do prokuratury donieść za odstąpienie od czynności służbowych . Ludzie kiedy u Nas będzie coś dla ludzi , niektórzy na pewno już do Nas nie przyjadą , bo za ten czas w kolejce spokojnie dojechaliby do Chorwacji , Włoch ... Nie dało się zrobić tego wcześniej lub później . Brak odpowiedzialności zarządzających. Szkoda pisać.
KNT17:34, 13 września 2017
GDDKIA ma to w nosie bo w korkach nie stoi...
spoko17:14, 13 września 2017
Wahadło przeniosło się z powrotem do Białego Dunajca. Na most,światełka.Tam cierpliwości się już nie traci bo to ,,tylko,, jest od 6 lat ? ( jak w małżeństwie najlepsze pierwsze 5 lat potem rutyna, wali).
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij