Poniedziałek, 17 grudzień 2018, Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty
Jabłonka i okolice
pogodnie
-12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pogodnie
-12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-9°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93%
pogodnie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
12.11.2017, 20:32 | czytano: 3078

Radość śpiewania, czyli Wieczór Cecyliański w Nowym Targu (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W Miejskim Ośrodku Kultury spotkali się dziś pasjonaci śpiewu, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne w ramach dorocznego koncertu "Wieczór Cecyliański".

W tym roku do udziału w koncercie zaproszono: Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju i Chór „Cantantes Angelicus” z Rabki-Zdroju pod dyrekcją Kingi Brandys - Wójciak, Chór Parafii Św. Stanisława ze Szczepanowa pod batutą Wojciecha Oleksyka, Oazę Młodzieżową i Oazę Dzieci Bożych działające przy parafii NSPJ w Nowym Targu z dyrygentem ks. Michałem Mroszczakiem, Orkiestrę Parafii NSPJ w Nowym Targu prowadzoną przez Aleksandrę Cabaj i nowotarski Chór „Echo Gorczańskie”, którym kieruje Piotr Augustyn.

W programie znalazły się zarówno utwory religijne, jak i popularne utwory w ciekawyh aranżacjach.

Koncert zorganizowany wspólnie przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa, Miejski Ośrodek Kultury oraz Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne Chór „Echo Gorczańskie” poprowadził dyrektor MOK - Bolesław Bara. Wydarzenie otrzymało dotację burmistrza Miasta.

opr. s/ zdj Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
pasko07:55, 17 listopada 2017
@z - amen
z15:35, 13 listopada 2017
Wielka chwała mu za to.....
Jest stworzony do tego.
Nie masz szans dorisie....aby go zastąpic, nie jesteś qul....
doris07:30, 13 listopada 2017
Jest też nasz zbawiciel od qultury na zdjęciu numer jeden
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij