Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
13.11.2017, 13:07 | czytano: 4869

Zrobiło zimę

Fot. Robert Miśkowiec

W Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej (na zdjęciu) czy Zębie i innych wyżej położonych miejscowościach Podhala spadł dziś śnieg.

To jednak, jak wynika z prognoz, jednodniowy atak zimy. Od wtorku będzie na Podhalu słonecznie. Tak będzie też w kolejnych dniach, a temperaturą utrzymywać się będzie na poziomie ok. 6°C. Nocami przymrozki do -5°C.

r/
najnowsze informacje
komentarze
mm20:24, 13 listopada 2017
W Obidowej i Klikuszowej jest biało od Niedzieli i dalej sypie
KONRAD19:03, 13 listopada 2017
Zrobiło zimę. E naprowde jo myśloł ze lato
istota żywa16:49, 13 listopada 2017
Zima tuż tuż , przyłączcie się Polacy do akcji aby zwierzęta miały zapewnione ciepło i jedzenie. Patrzcie i reagujcie na tych co wyrzucają np.pieski z samochodów lub inny sposób nie okazują uczuć i serca do swoich zwierzątek, zaopiekujcie się Rodacy .
ski fanowiec14:53, 13 listopada 2017
abc pomału , nie martw sie , nie napalaj sie , do sezonu ponad miesiąc . Czemu jesteś taki niecierpliwy? Niech ze zima przyjdzie w porę . A wtedy będą Wszyscy zadowoleni , razem z Tobą.
abc13:51, 13 listopada 2017
a w Białce leje od rana , nawet jeden płatek nie spadł ,już płaczą wyciągowcy , że będzie kicha
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij