Poniedziałek, 18 grudzień 2017, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Zakopane i okolice
pochmurno
-4°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
-2°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 55%
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-4°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
06.12.2017, 09:52 | czytano: 4916

Kilka dni odwilży, a co potem?

Zima nieco odpuszcza. Od dziś do soboty na Podhalu temperatury będą na niewielkim plusie, a nawet pojawi się słońce. Przymrozki, jeśli już wystąpią, to niewielkie. A co po niedzieli?

Prognozy na przyszły tydzień mówią o niewielkich, przelotnych opadach śniegu, temperaturach w ciągu dnia w granicach 1-2°C na plusie, a w nocy od -2° do -7°C.

Taka pogoda ma się utrzymywać przez dwa najbliższe tygodnie. Jeśli prognozy się sprawdzą, to śnieg, który mamy, powinien utrzymać się do świąt.

r/
najnowsze informacje
komentarze
zamiejscowa10:51, 7 grudnia 2017
Żal mi tego " miejscowego"cierpi na ogromną zazdrość, cóż to musi być za biedna osobowość ,żeby tak źle życzyć innym . Proponuję leczenie .
miejscowy20:29, 6 grudnia 2017
Boże spraw , aby były zielone święta , bez śniegu .Górale by płakali aż by się im łzy lały po plecach :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij