Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Jabłonka i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
21°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 89
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.01.2018, 19:20 | czytano: 9905

Zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Nowej Białej

zdj. Michał Adamowski

"W obliczu wielkiej tragedii, zainicjowaliśmy internetową zbiórkę pieniędzy dla pogorzelców z Nowej Białej" - informują inicjatorzy akcji zbierania pieniędzy dla osób, które minionej nocy straciły dobytek w pożarze.

- Celem organizowanej zbiórki jest dostarczenie pogorzelcom środków finansowych, które pomogą im odbudować i przywrócić mienie, by na wiosnę mogli tak jak zwykle, rozpocząć prace w pole, wokół gospodarstwa - tłumaczy Stanisław Krzysztofek z portalu www.nowabiala.com.

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest poprzez stronę zrzutka.pl.

Inicjatorzy akcji dodają, iż "pieniądze pogorzelcom zostaną przekazane komisyjnie, przez komisję składającą się z organizatora, przedstawicieli Rady Sołeckiej i Sołtysa wsi. Zebrane środki będą równo dzielone pośród poszkodowanych. O wszelkich decyzjach i podejmowanych krokach będziemy informowali poprzez stronę NowaBiala na Facebooku - www.facebook/nowabiala.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
xx07:39, 22 stycznia 2018
POMAGAJMY
.22:50, 19 stycznia 2018
przykra sprawa,brak słów,tragedia
POMAGAJMY
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij