Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Zakopane i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
14.02.2018, 12:17 | czytano: 1657

Zakopane też nie chce chaosu reklamowego

Po m.in. Kościelisku i Nowym Targu, także Zakopane ruszyło z pracami nad kodeksem reklamowym, czyli uchwałą, która uporządkować ma kwestie usytuowania reklam w mieście.

Urząd Miasta w Zakopanem ogłosił właśnie przetarg na opracowanie niezbędnych dokumentów oraz projektu uchwały Rady Miasta w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów malej architektury, tablic reklamowych oraz ogrodzeń.

Uchwała Krajobrazowa pomóc ma usunąć wielkoformatowe reklamy, które jak grzyby po deszczu wyrastają w ostatnim czasie przy drogach Podhala. Nad swoim projektem, o nazwie Montevideo, wspólnie z podhalańskimi gminami pracuje Urząd Marszałkowski. w Krakowie. Dzięki niemu zlikwidowane mają zostać zasłaniające krajobraz reklamy wzdłuż zakopianki.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
ewka18:42, 15 lutego 2018
Jola ja mam 60 lat i jeżeli czegoś szukam to tylko i wyałacznie w internecie
paszka 200713:17, 15 lutego 2018
Ciekawe co na to Geotermia ,Pensjonaty ,sklepy ,najwięcej do powiedzenia mają Ci co nigdy w górach nie byli .
I
BB09:35, 15 lutego 2018
Nareszcie !!!!!
Jolka20:57, 14 lutego 2018
Do H. Dokładnie jak mówisz, teraz każdy szuka w necie i porównuje ceny, a nie leci byle gdzie, bo był napis przy drodze... To już tylko ludzie po 60'tce może jeszcze na te reklamy patrzą. Ale pomału to się staje coraz większy archaizm i powinno odejść do lamusa - gdzie tego miejsce.
baciok@15:33, 14 lutego 2018
Najgorzej w Biolym Dunajcu. Ale Wójt kiedyś na jakiś forach mówi,ł że nie zajmie się tym bo nie chce się narażać potencjalnym wyborcom.
A co tam Panie Wójcie w temacie mostku. Pozdrowionka od kierowcy stojącego naprzeciw Urzędu Gminy i chcącego dostać k.......
H.14:05, 14 lutego 2018
Brawo !!! W końcu poprawiona zostanie estetyka regionu.

Czy kogokolwiek takie paskudztwo, jedno na drugim niemalże, zachęca do zakupu/usługi? Dzisiaj liczy się głównie obecność w internecie. Zamiast wydawać fundusze na reklamy przy drodze stwórzcie sobie porządne strony internetowe. Jak ktoś coś potrzebuje to pierwsze co robi to wrzuca zapytanie w google.
Mieszkaniec12:33, 14 lutego 2018
Brawo w końcu ktoś się bierze za to paskudztwo jakim są wielkoformatowe reklamy!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij