Środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Jabłonka i okolice
pogodnie
-11°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
niewielkie zachmurzenie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
09.03.2018, 15:08 | czytano: 3747

Nowy komendant zakopiańskich strażaków (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Mł. bryg. Grzegorz Worwa odebrał dziś nominację na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem.

Wręczył mu ją komendant małopolski nadbryg. Stanisław Nowak, podczas uroczystości w zakopiańskiej komendzie PSP. Obecni na niej byli strażacy, przedstawiciele lokalnych władz oraz posłowie Anna Paluch i Edward Siarka.

Mł. bryg. Grzegorz Worwa służbę w straży pożarnej zaczynał w Zakopanem, gdzie pracuje już od 13 lat. W swojej karierze pracował na rożnych stanowiskach, ostatnio na stanowisku zastępcy komendanta. - To daje pełną rękojmie do tego, ze działania ratowniczo-gaśnicze na terenie powiatu tatrzańskiego będą realizowane na poziomie gwarantującym bezpieczeństwo - mówił komendant wojewódzki.

Worwa zastąpił na stanowisku Stanisława Galicę, który komendantem zakopiańskiej straży pożarnej był od 2013 roku. W styczniu przeszedł na emeryturę.

- To dla mnie największe wyróżnienie podczas mojej prawie 20-letniej służby- mówił nowo powołany komendant. - Będę się starał wykonywać zadania komendant najlepiej jak potrafię, godnie reprezentując tutejsza komendę.

r/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Emirates21:21, 11 marca 2018
Brawo Grzesiu.
Zawsze byłeś rozważny i uważny i taki bądź na tym stanowisku.
Służ ludziom.
europodatnik20:25, 10 marca 2018
Gratulacje Panie Grzegorzu! Owocnej służby na zaszczytnym stanowisku!
To ważny dzień dla nowego komendanta, a niektórzy przyszli jak na jarmark. Faceci bez marynarki okazali brak szacunku dla uczestników uroczystości, co to za chłopy pańszczyźniane? Przynajmniej nie powinni się tak afiszować w pierwszym rzędzie.Pozdrawiam wszystkich strażaków!
więcej szacunku08:52, 10 marca 2018
Co to się dzieje ! Brak szacunku dla uroczystości i własnej estetyki. Jasiek w fioletowych portkach, gdzie marynarka nie pasuje i to taka. No, Pani na czerwono, zawsze się chce wyróżnić i tu akurat ten kolor pasuje. Reszta piękne mundury i elegancja, tylko kilka chłopów przyszło (albo ich przygnali), jak stał pod chałupą tak przylazł.
ps. i dajcie spokój tym pluciem po innych (obyście sami zostali zbluzgani)
50,2 %23:33, 9 marca 2018
Do won! Pani Paluch jest z PIS i kochamy ją!
osp20:01, 9 marca 2018
Łaciaka zostaw w spokoju "mis" !!!!!!!
mis118:37, 9 marca 2018
Bo czemu Łaciak ma być zmieniony?
won18:16, 9 marca 2018
ta w czerwonym co tam robi ?
Zniesmaczony18:05, 9 marca 2018
Łaciaka nie zmieną bo On z tej opcji politycznej co rządzi ;)

Dzisiaj ważne byś był wierny obecnej władzy, a stanowisko czeka. Widzę, że perwszy strażak Podhala dh. Jasiek też był, czyżby przywoływał strażaków w tatrzańskim do porządku kogo popierać, jak to robi w nowotarskim?
mis16:29, 9 marca 2018
teraz Łaciak do zmiany
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij