Czwartek, 26 kwiecień 2018, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Nowy Targ i okolice
deszcz
13°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
przewaga chmur
13°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
deszcz
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
deszcz
11°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 68%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.04.2018, 13:26 | czytano: 3369

Wiosenne porządki na Orawie (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

Na terenie Gminy Jabłonka trwa zbiórka zużytych opon oraz odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić w wyznaczonych miejscach w dniu zbiórki do godziny 9.00. Kolejny termin odbioru odpadów to 23 kwietnia.

Zbiórkę przeprowadzono już w Jabłonce, Jabłonce-Borach, Lipnicy Małej, Zubrzycy Górnej, Orawce i Podwilku.

23 kwietnia odbiór odpadów prowadzony będzie w Zubrzycy Dolnej (obok przystanku koło Pana Bałasia, przy Remizie OSP oraz na Kulówce za przystankiem), a 27 kwietnia w Chyżnem (parking rowerowy naprzeciw sklepu Pana Polańskiego).

Szczegółowy harmonogram na stronie UG Jabłonka.

s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
meen10:29, 18 kwietnia 2018
Mocno wierzę w to, że świadomość ludzi na Orawie (i nie tylko) zmienia się i w końcu skończy się wywożenie odpadów do lasu, na brzeg rzeki itp... Na prawde dzisiaj wystarczy tylko odrobina chęci i możemy wszyscy mieć czyste i zadbane środowisko...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij