Czwartek, 24 maj 2018, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
przewaga chmur
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
przewaga chmur
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
10°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 88%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
17.05.2018, 12:27 | czytano: 2146

Rewitalizacja górnej Równi Krupowej rozpoczęta (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Prace na dolnej Równi Krupowej są na ukończeniu, natomiast rozpoczęła się już rewitalizacja górnej Równi Krupowej. Ogrodzono teren i rozpoczęły się roboty ziemne.

Zakres prac to rozbudowa i przebudowa ciągów pieszych, ścieżek rowerowych oraz miejsc postojowych dla rowerów, montaż ławek, stojaków rowerowych, koszy na śmieci, lamp parkowych i tablic informacyjnych.

Prace mają się zakończyć do końca listopada tego roku. Wykonawcą jest firma Kuros, która prowadzi też rewitalizację dolnej Równi Krupowej.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Qma17:09, 18 maja 2018
Dwa chodniki na krzyż i wielka mi budowa ! Pijar to mają lepszy niż komuna i kredyty też większe.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij