Poniedziałek, 25 czerwiec 2018, Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Szczawnica i okolice
przewaga chmur
15°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 67%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 71%
obłoki zanikające
15°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 69%
niewielkie zachmurzenie
15°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 82%
deszcz
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 65%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.06.2018, 09:27 | czytano: 4759

Problemy z parkowaniem przed urzędem znikną w ciągu miesiąca

Fot. Robert Miśkowiec

Trwa wymiana kostki na głównym parkingu w centrum Poronina, położonym naprzeciwko urzędu gminy. Dotychczas był on wynajęty firmie, która buduje Węzeł Tatrzański. Ta w zamian zgodziła się wymienić na nim stara kostkę na nową.

- Wymiana ma potrwać do końca czerwca. Na wakacje parking zostanie z powrotem oddany do użytku - deklaruje wójt Bronisław Stoch.Brak parkingu mocno daje się we znaki mieszkańcom Poronina i osobom, które załatwiają sprawy w urzędzie lub w okolicy. Obecnie nie ma gdzie zaparkować, a znalezienie miejsca do postoju przed urzędem graniczy z cudem.

r/
zobacz także
najnowsze informacje
komentarze
kkkkkkkk21:16, 10 czerwca 2018
ale po co dobrą kostke wymieniać?
Monika co ma cyce jak Donice09:55, 9 czerwca 2018
ja tam też byłam i widziałam dużo stojących wzdłuż gównej drogi , szczególnie z rana
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij