Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.06.2018, 15:15 | czytano: 4547

Budynek przyległy do lodowiska czeka remont

NOWY TARG. Miasto przystępuje do remontu murowanego budynku przy hali lodowej, w którym znajduje się m.in. sala gimnastyczna.

Budynek jest w kiepskim stanie. Urząd Miasta w Nowym Targu ogłosił w ostatnich dniach przetarg na jego remont zewnętrzny. Firma, która wygra przetarg, ma wykonać docieplenie ścian i stropów oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Termin zakończenia prac to październik tego roku.Do przetargu stanęła tylko jedna firma - Jana Skupnia z Suchego. I choć oferta jest o prawie 300 tys. zł wyższa niż budżet, jaki miasto przeznaczyło na tę inwestycję (800 tys. zł), to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona przyjęta.

r/
najnowsze informacje
komentarze
z branży10:31, 13 czerwca 2018
Do "nie do wiary", jeśli jesteś w stanie zrobić taniej to dziś leć zakładać firmę bo to moment i wio do roboty ;) Dobrze byłoby się wypowiadać gdyby wiedziało się coś o branży :) Ale przecież zawsze znajdą się "fachowcy" co robią za grosze tylko potem drugie tyle trzeba dokładać żeby po nich poprawiać.
koniczynka17:16, 12 czerwca 2018
Te okna rzeczywiście pasowałoby wymienić.
Kazek15:58, 12 czerwca 2018
Zapomnijcie o jakimkolwiek nowym lodowisku. Jak chcecie żeby był hokej w miesicie to dbajcie o to co macie, bo źle nie jest a nawet bym stwierdził, że całkiem dobrze. Jako hokeista śmiało mogę powiedzieć że lód jest najlepszy spośród lodowisk w całej Polsce i to w dodatku od początku sierpnia do końca kwietnia. Tak jest tylko w Nowym Targu. To jest najważniejsze, gratulacje dla MOSIRU za takie przygotowanie obiektu.
hary08:49, 12 czerwca 2018
Bez jaj za ocieplenie i wymianę stolarki 1.1 mln ?
KIEDY BUDOWA?!07:43, 12 czerwca 2018
W ciągu 4 ostatnich lat Podhale zdobyło 3 medale Mistrzostw Polski, zagrało w finale Pucharu Polski, robi świetną robotę w mediach a grać musi na najgorszej hali w kraju. Hala wielofunkcyjna przyda się z resztą każdej dyscyplinie sportu i co? I dalej nic!!!!!
skończyć z hipokryzja i obłudą w sferze sportu07:34, 12 czerwca 2018
@obywatelka: masz rację , ale zapominasz o jednej ważnej , bardzo ważnej sprawie , a mianowicie o tym ,ze nowa hala jaka by nie była nowoczesna , estetyczna , funkcjonalna to wydatek dla miasta minimum 200 mln złotych , a piniendzy jak mówi wybitny finansista - piniendzy nie ma i nie będzie . brak .Trzeba dodać ,ze ten obiekt dzięki takiemu ratowaniu i zarazem unowocześnianiu jest mimo wszystko w dobrym na wiek stanie . Także dzięki temu ,ze dokłada do niego miasto , bo był czas ,ze niektóre ekipy tylko go użytkowały i nic nie dokładały , a nawet nie płaciły za jego użytkowanie .Myślę ,że nie trzeba przypominać kto personalnie i bo i dzisiaj one korzystają z innych nowych obiektów miejskich w tym sportowych .Raczej to trzeba uporządkować w mieście . Chcesz budować swój prestiż sportowy , czy inny , to rób to za własne pieniądze , a nie czekaj ,że wszystko dostaniesz od dobrego wujka , czyli miasta i to za frico , jak ma to miejsce i dzisiaj . Takich "szantażystów " nie brakuje , a ich hipokryzja idzie jeszcze dalej , bo twierdzą tu i ówdzie ,że miasto , samorząd , nic nie daje i nic nie robi .
Obywatelka23:05, 11 czerwca 2018
Lepiej wydać ok. 1,1 mln na poprawę budynku na zewnętrzną a środek dalej będzie się sypał... Ci którzy nie będą/byli nigdy w środku na pewno będą pod wrażeniem... bądźmy bardziej racjonalni i ekonomiczni... kasa wydana bez zastanowienia.
tutejsy , ale nie swój .22:26, 11 czerwca 2018
Wybijcie sobie nową halę . Kombinatu już nie ma , a WW to raczej wziął by jak miałby dla miasta coś wybudować , gotowe , jak wziął stadi0n miejski . To już prawie jego .
Niegospodarność i Kampania wyborcza21:56, 11 czerwca 2018
Jeżeli taka wysoka oferta zostanie przyjęta, to będzie świadczyć o niegospodarności i realizacji inwestycji za pieniądze publiczne na rzecz kampani wyborczej.
popieram remont21:19, 11 czerwca 2018
Poco wam nowotarżany duża hala lodowa jak na mecze hokejowe nie chodzicie.
CDN20:24, 11 czerwca 2018
Minęły cztery lata. Nie ma nowego lodowiska. Przez dwa lata Watycha ze Stegową nas okłamywali, że będzie obok Hali Gorce. Zapłacili kilkanaście tysięcy za wirtualną wizualizację. Nie ma nowej hali w wieloletnim planie inwestycji. Jedynemu potencjalnemu inwestorowi części hotelowej oddali za bezcen działkę pod hotel przy PKP. Nowej hali nie będzie dlatego remontują starą. Nie będzie też obiecanego wyciągu narciarskiego. Miał być kołem zamachowym dla turystyki w Nowym Targu. Wszyscy myśleli, że Watycha po to sprowadził Wojtaszka, byłego prezesa Rusin Ski. Okazało się, że Wojtaszek prawdopodobnie szybko wyoersfadował Watysze pomysł stacji narciarskiej na rzecz nowej hali lodowej. Czy przypadkiem? Czy po to nowotarskie lobby kuśnierskie narciarskie go wysłało żeby zablokował Nowy Targ na narty. Niebawem się powinno okazać.
ps18:39, 11 czerwca 2018
com.... to wybuduj nowe lodowisko
Wstyd!16:59, 11 czerwca 2018
Po co pudrować trupa?! Gdzie obiecana hala widowiskowa? Wstyd!
nie do wiary16:34, 11 czerwca 2018
wymiana okien i drzwi + ocieplenie 1,1 mln? (800+300)

to po ile od metra? po 10 tysięcy?
...15:54, 11 czerwca 2018
Kiedy budowa hali wielofunkcyjnej? Obiecanki cacanki?
com15:36, 11 czerwca 2018
Remontowanie starego truchła.. a na nową halę lodową wraz z całym kompleksem sobie poczekamy kolejne lata.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij