Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Rabka Zdrój i okolice
Clear
12°
Wiatr: 17.712 km/h Wilgotność: 2
Clear
11°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 62
Clear
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83
Clear
16°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 60
Clouds
14°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83
Clear
14°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 83
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2018, 12:00 | czytano: 2957

American Dreams najlepszym Day SPA & Beauty Salon w konkursie SPA Prestige Awards 2018 (art. sponsorowany)

13 czerwca 2018 w hotelu WESTIN w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu SPA Prestige Awards 2018, jednego z najważniejszych plebiscytów w branży spa & wellness w Polsce. Tym razem 13 nie była pechowa i dzień ten okazał się być wielkim dniem dla obiektu z Zaskala – centrum zdrowia i urody American Dreams – dla jego klientów, pracowników i właścicieli.

Udało się – statuetka powędrowała na Podhale! Dzięki punktom pochodzącym z głosowania publicznego i ocenom jurorów American Dreams zdobyło pierwsze miejsce w XII Edycji SPA Prestige Awards w kategorii Najlepsze Day SPA & Beauty Salon!

To zaszczyt i wyróżnienie, ale także niesamowita motywacja do dalszego działania i podtrzymywania oraz polepszania standardów naszego obiektu! – mówi właścicielka obiektu Patrycja Furczuń.

Zobacz film z wydarzenia:
Spa Prestige Awards 2018

Galę w hotelu WESTIN w Warszawie, jak zwykle odwiedziły znane osobistości i gwiazdy m.in.: Ewelina Lisowska, Grażyna Wolszczak, Beata Łapińska, Ryszard Rembiszewski, Anna Iberszer, Tomasz Drabek, Aleksandra Gintrowska, Andrzej Sołtysik, Robert Kochanek, Sebastian Wątroba, Karina Kunkiewicz, Iwona Węgrowska, Danuta Błażejczyk, Emil Bilinsky, Eliza Gwiazda, Paweł Polka oraz ambasadorka American Dreams - Joanna Jabłczyńska!

Wieczór uświetniły występy artystyczne Aleksandry Gintrowskiej, Eweliny Lisowskiej oraz Klaudii Clӧdie Trzepizur! Moda z uroda idą w parze, dlatego podczas wydarzenia odbyły się pokazy kolekcji Patrycji Plesiak, Agi Pou!


American Dreams Zaskale

Na łamach naszego portalu, cały zespół American Dreams pragnie jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali obiekt w walce o tytuł najlepszego day SPA w 2018 roku:
Dziękujemy naszym klientom, którzy swoimi głosami udzielonymi za pośrednictwem maili i smsów, docenili nasze codzienne zaangażowanie i starania by zawsze czuli się odpowiednio dopieszczeni podczas zabiegów w American Dreams. Dziękujemy także jurorom konkursu, którzy zwrócili uwagę zarówno na pracę naszych specjalistów, jak i trud włożony w to, aby ten młody jeszcze przecież obiekt, spełniał najwyższe standardy i mógł dołączyć do najbardziej prestiżowych obiektów spa & wellness w Polsce!

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową obiektu: american-dreams.pl oraz do centrum zdrowia i urody w Zaskalu, by na własnej skórze doświadczyć jakości, godnej najlepszego day SPA w kraju!
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij