Niedziela, 20 styczeń 2019, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
-6°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
pochmurno
-6°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 56%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
09.08.2018, 10:16 | czytano: 5025

Tour de Pologne już na Podhalu. Wiemy, gdzie i o której godzinie można obejrzeć kolarzy

Fot. Robert Miśkowiec

Przed nami przedostatni i ostatni ostatni etap 75. Tour de Pologne. Oba rozegrane zostaną na Podhalu. Dziś po południu etap z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej, jutro etap ze startem i metą w Bukowinie.

Kolarze wystartują dziś na trasę VI etapu spod oczka wodnego na Krupówkach o godz. 15.40. Ruszą przez Cyrhlę na Głodówkę, a po drodze do mety, na której zameldują się około godz. 19 na rondzie w Bukowinie Tatrzańskiej, przemkną przez Brzegi, Jurgów, Rzepiska, Łapsze Wyżne, Trybsz i Czarną Górę.

W piątek etap z początkiem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Start spod term Bukovina o godz. 15.30. Podczas siódmego etapu kolarze zrobią dwie pętle prowadzące przez Brzegi, Jurgów, Rzepiska, Łapsze Wyżne, Trybsz, Groń, Gronków, Bór, Szaflary, Bańską Wyżną, Leszczyny, Biały Dunajec i Gliczarów.

Poniżej programy obu etapów z orientacyjnymi czasami przejazdów przez wszystkie miejscowości pod drodze:

9 sierpnia, etap z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej:10 sierpnia, etap Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska:Na zdjęciu budowa mety w Bukowinie Tatrzańskiej.

r/
najnowsze informacje
komentarze
spokój16:10, 9 sierpnia 2018
@ania. W nagrodę.Ty z tond ? Pewnie turystka co ?
ania13:43, 9 sierpnia 2018
a dlaczego ciągle pomijana jest Białka Tatrzańska .Czyżby za kare ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij