Niedziela, 20 styczeń 2019, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
-5°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 69%
pochmurno
-5°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 64%
pochmurno
-4°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 57%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
09.08.2018, 10:49 | czytano: 4352

Zderzenie skutera z samochodem

Fot. Piotr Korczak

Do groźnie wyglądającego, ale zakończonego szczęśliwie wypadku doszło na ulicy Kasprowicza w Zakopanem, w rejonie skrzyżowania z ul. Ciągłówka.Skuter zderzył się tam w samochodem osobowym. Na szczęście negatywne skutki wypadku są niewielkie, bo kierowcy skutera, poza niegroźnymi obtarciami, nic poważnego się nie stało.

r/pk/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Wojtek13:41, 9 sierpnia 2018
Jednoślady na drodze uważają się za panów i dlatego tak się dzieje.
edziu13:10, 9 sierpnia 2018
dlaczego w zakopanem codziennie jest , albo jakis wypadek albo znajduja gdzies jakies zwloki... ? od zawsze wiedzialem ze to dolujaca dziura, ale zeby tak dzialal ten klimat na ludzi to nie wiedzialem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij