Piątek, 22 marzec 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza
Zakopane i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.08.2018, 17:56 | czytano: 7531

Kobieta z Zakopanego to nie zaginiona Andżelika Rutkowska

Fot. Facebook

Zakopiańscy policjanci potwierdzili tożsamość kobiety widywanej ostatnio na Krupówkach, która zdaniem internautów jest podobna do zaginionej Andżeliki Rutkowskiej.

- Kobieta z Zakopanego to nie poszukiwana od 21 lat dziewczynka z Koła - zapewnia podkom. Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Policja apeluje o zaprzestanie publikacji wizerunku rzekomo zaginionej kobiety. - Jej tożsamość już kilka dni temu została zweryfikowana i ostatecznie potwierdzona przez tatrzańskich policjantów. Publikacja wizerunku osoby bez jej zgody rodzi konsekwencje prawne - ostrzega policjantka.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Znawca Kobiet10:19, 13 sierpnia 2018
Jakby była pokazana buzia tej dziewcznki to bym wam powiedział kto to jest a tan nie wiem jak wyglada a po kocu nie poznam
21 lat - dziewczynka08:07, 11 sierpnia 2018
Jeszcze bobas?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij