Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
13.10.2018, 18:46 | czytano: 2011

Konwencja wyborcza KWW Zakopane 2030 (zdjęcia)

ZAKOPANE. W sali konferencyjnej hotelu Aries w Zakopanem odbyła się konwencja wyborcza komitetu Zakopane 2030, na której zaprezentowany został ubiegający się o fotel burmistrza Marek Donatowicz oraz kandydaci komitetu do Rady Miasta oraz Rady Powiatu.

W swoim programie wyborczym Marek Donatowicz mówi między innymi o potrzebie opracowania jednolitej identyfikacji miasta, stworzeniu parków kulturowych w rejonie ul. Kościeliskiej, pod Wielką Krokwią i na Gubałówce oraz wykonaniu audytu i korekt planów zagospodarowania przestrzennego.

Jego priorytetami są również dalsza walka o czyste powietrze w Zakopanem, wspieranie przedsiębiorczości i stawianie na nowoczesną edukację.

W naszym programie celowo pojawia się perspektywa najbliższych 12 lat. Na realizację naszych przedsięwzięć, które mamy zaplanowane, potrzebny jest bowiem czas. Podstawowe tezy naszego programu dotykają wszystkiego, co się w mieście dzieje i co chcemy, żeby się działo. Jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest uaktywnienie ludzi młodych. Jest to dla mnie istotna sprawa, żeby spowodować aby ludzie młodzi zechcieli wracać do miasta, zechcieli w nim zostawać i zechcieli się w nim rozwijać. Do młodych świat należy i to oni niebawem przejmą stery naszego miasta - mówi Marek Donatowicz.

pk, zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
2030 niebo22:57, 13 października 2018
Dobra data te 2030. Myślę, że 21 lat pokuty i życia czyścu Pozwoli na to, bay wyborcy wybaczyli grzechy pych i beztroski o Polkę. Ale teraz do roboty i nie dla POkątnych interesów i małPOwania POpularnej na Zachodzie kolorowej ideologii... Czas zapracować sobie, dla Polski!
Krypto-peło20:18, 13 października 2018
Niestety - ci ludzie już nić nowego nie wymyśla POza promowaniem marszu wszelkiej "wolności" - fora ze dwora....
M. Turnia19:14, 13 października 2018
Czas na wygraną bo PKL będzie można sprzedać PO raz drugi !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij