Wtorek, 25 luty 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica i okolice
Snow
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Snow
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Snow
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Snow
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
22.10.2018, 08:03 | czytano: 6906

Szkaradziński wójtem (nieoficjalnie)

Arch. Podhale24.pl

Urzędujący wójt gminy Rafał Szkaradziński pewnie wygrał wybory na wójta gminy Szaflary. Choć wyniki są nieoficjalne, wynika z nich, że miał dużą przewagę.

Szkaradziński zdecydowanie pokonał Pawła Ceterę, wygrywając z nim głosowanie we wszystkich miejscowościach w gminie. Momentami jego poparcie dochodziło do 80%.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Ktoś12:07, 27 października 2018
"Jak można kochać Boga który jest niewidzialny, nie kochając człowieka który jest obok nas."
Jan Paweł II
wiesniak10:32, 26 października 2018
mysle ze zaden nauczyciel w Gminie Szaflary nie pracuje za kare ?????? wiec niemusi
do Szkarada22:14, 25 października 2018
kobieto, wypowiadasz się w imieniu wszystkich nauczycieli z gminy. czy jako obrońca nauczycieli, jak to możliwe,że wy się wszyscy znacie-Ktoś cie do tego upoważnił-komentujesz kampanie wójta, piszesz, że nie było hejtu, popatrz na artykuły sprzed wyborów. Najpierw kpisz mówiąc o wielbicielach pana wójta,zamiast wyborcach, że powinien przeprosić - za co napisz... potem,ze mieszkańcy docenili jego prace, więc wygrał,co przestraszyłaś się odpowiedzialności,za to co napisałaś wcześniej, potem czepiasz się osoby, którą wybraliśmy na przewodnicząca w radzie rodziców, co ona wyczyniała, szatnie zrobili , no to był nie lada wyczyn, , o to ci chodzi,i o co chodzi. nie jestem związany od środka ze szkołą ,więc nic z tego nie rozumiem. z tej szkoły kandydował radny nauczyciel , ,każdemu wolno. szkoła to miejsce pracy.co wewnątrz się kampania odbywała, pani, która nie jest osoba publiczną, a ty wyciągasz inicjały, co z głupimi masz do czynienia, krytykujesz, co plakaty w szkole swoje rozwieszali, nie zauważyłem, a codziennie jestem. i o jakim sztabie ty piszesz, już po wyborach. A szeregi to były PZPR.żyjemy już w innej epoce, choć inwigilacja jak czytam niektóre wypowiedzi pełna.
do szkarada19:51, 25 października 2018
'szanujmy się......... szanujmy się........ , szanujmy się,............,..jak to powiedzonka zdradzają ludzi....jak ktoś może pisać w imieniu wszystkich.....
do szkarada19:28, 25 października 2018
to jak się nazwałaś świadczy o twoim braku szacunku do innych,co myślisz,ze nikt nie skojarzy, masz ludzi za niemyślących, a siebie za dowcipnego. mam nadzieję, że ktoś skończy ten strumień jadu i zgłosi te pomówienia do sądu, wyciąganie nazwisk, poglądów innych, danych pod każdym artykułem o sukcesach wójta,co kto napisał na portalu , ,,,, przeszkadzają ci poglądy znajomego, to go wyrzuć z grona,skoro nie tolerujesz innych, jak trzeba nisko upaść. jeden ma prawo do swych poglądów , bo popiera mojego, drugi nie, bo to już nie mój. Ludzie o wybujałym ego zawsze będą szkalować innych i nie tolerować odmiennego zdania oraz przegranej. to demokracja, wolność sądów, przekonań. MAMY 21 wiek a ludzie bali się publicznie przyznać, kogo popierają, to straszne,dlatego jeszcze przed wyborami ------ pogrzebali wójta----- pewni sukcesu .A za arogancję i butę płaci się brakiem poparcia społecznego. Gratuluję panie wójcie tylu radnych. Wyniki mówią same za siebie.
Nie-Szkarada:)18:27, 25 października 2018
...a ja wszystkim po prawej i po lewej stronie proponuję iść w jednym kierunku. Już się wybory skończyły i pasowało by zadbać o miejsce gdzie mieszkamy i nasze dzieci będą mieszkać i pracować. Niestety polityka ma to do siebie że wychodzą najgorsze emocje z ludzi, którzy powinni się szanować. Propozycja moja idźcie wszyscy na różaniec do kościoła i zmówcie go za siebie i swoich "wrogów". Mądrego mamy w Szaflarach Ks Proboszcza którego warto słuchać ( ale tak dobrze się wsłuchać) i zastanowić się nad tym czy zło które nami kieruje jest tego warte. Ks. Wikarego zostawmy w spokoju bo młody jeszcze i dużo się musi nauczyć. Spróbujcie wszyscy jak to mówi młodzież "jarać się Bogiem" i w drugim człowieku dostrzec coś dobrego (czasem naprawdę jest ciężko, ale warto spróbować). Może warto zacząć od powiedzenia "drugiej stronie zła" dzień dobry i przesłać miły uśmiech. Powodzenia, bo zadanie trudne.
mieszkanka17:55, 25 października 2018
do szkarada jo tys niezwiazana ani z wojtem szkaradzinskim ani z cetera , ale ciesze sie ze wygral szkaradzinski ocenimy go po 8 latach bo 4 lata to krotko zeby oceniac pozdrawiam milo i serdecznie
Do bezpartyjny16:45, 25 października 2018
Jeśli tak wygląda rozgoryczenie to chce być w tym stanie na zawsze
bezpartyjny16:20, 25 października 2018
"Namącił Wam w głowach jeden idiota" i kto tu jest rozgoryczony???
Jeden z tysięcy doradców" wójta, który nas słucha16:15, 25 października 2018
"były radny" mógł się zastanowić co mówi na sesji bo karma wraca. Prawda jest taka że mieszkańcy wyrazili swoją wolę w 70% popierając Szkaradzińskiego i 9 jego radnych, którzy w większości mieli ogromną przewagę nad przeciwnikami. Pisze tu 3 rozgoryczonych radnych Cetery zamiast zastanowić się że namacił wam w głowie jeden idiota. Przemyslcie jeszcze...
Szkarada16:08, 25 października 2018
Do mieszkanki:
Proszę podać przykłady tego hejtu w kierunku Wójta. Bo jak do tej pory sztab Sz. tylko pisze o tym hejcie a przykładów brak, ale to pewnie dlatego, że wielką gębą krzyczą Ci co najmniej mają do powiedzenia i muszą przekrzyczeć fakty i konkretne argumenty. Wynik wyborów świadczy o tym, że mieszkańcy docenili to co Wójt zrobił w gminie. Na szczęście nikt z wyborców nie patrzy na pseudoreklamę robioną Wójtowi przez najbliżej z nim związanych ludzi. Oby w przyszłych wyborach ludzie też nie patrzyli na to co wyprawia na szczęście tylko kandydatka na radną pani K. i cała świta plującą jadem w każdego kto ma inne zdanie niż obecnie panująca Władza????
Z pozdrowieniami dla "mieszkanki" osoba nie związana ani z Panem Ceterą, ani z Panem Szkaradzińskim
mieszkanka13:57, 25 października 2018
do szkarady przecies wiyncyj bylo hejtu przeciw szkaradzinskiemu opluwaliscie go na przawo i lewo , a wszystko teros widac w wyborak 70 procynt szkaradzinski , a 30 procynt cetera i co ty nato ???????????????
Bojcora13:51, 25 października 2018
Brawo szkarada nareszcie ktoś inteligetny napisał. Jeden z "doradców" tylko pokazuje na portalu społecznościowym wypowiedź byłego radnego I się nap*** pani wójtowa komentuje "nauczycielka"wysyła głupie uśmieszki no parodia.swiadczy tylko o o dziecinadzie. Nawet tak w rządzie się nie bawią. Śmiechu warte.
Szkarada12:17, 25 października 2018
Zamiast oczekiwać przeprosin to może najpierw Wójt przeprosi za nonszalancję i brak szacunku względem całego Grona Pedagogicznego pracującego w całej Gminie?? Wstydzić by się należało tak traktować nauczycieli, a potem bezczelnie przed samymi wyborami umieszczać życzenia dla tych właśnie Nauczycieli z okazji Dnia Edukacji w lokalnym tygodniku. Rozumiem też, że każdy mający inne zdanie i poglądy jak wielbiciele pana Sz. są odbierani jako post-Ślimakowi??? I dlatego każdy mający odmienne zdanie musi być zły i należy hejtować takich ludzi, bądź też umieszczać żenujące komentarze na portalach społecznościowych pod zdjęciami kandydatów na radnych nie będących z szeregów Wójta??? Szanujmy się! Każdy ma prawo do swojego zdania! A jak do tej pory jedyny hejt jaki istnieje to hejt ludzi z szeregów Sz. względem WSZYTKICH mających inne poglądy niż oni
Do do patrioty09:37, 25 października 2018
Chciałbym wiedzieć co się dzieje z tym ks wikary bo co wiem to powiedział prawdę. A kto zna księdza to wie że to bardzo inteligentny człowiek. Szacunku zero jak dla mnie ma Pan wójt I reszta swity dla pani dyrektor I reszta grona nauczycieli ogólnie dla ludzi. Ludzie nie wiedzą co się dzieje w szkole A dzieje się bardzo źle I nie tylko w Szaflarach.ps.Choinka wielkanocną.
do patrioty07:52, 25 października 2018
Nie jestem józią,ale mogę napisać odemnie pytanie .....czy Szanowny patrioto z choinki się urwałeś ? a jak niewiesz to znaczy że nie jesteś z Szaflari nie musisz wiedzieć.Wystarczy ze wiedzą ludzie,obywatele Szaflar
Patriota 4422:16, 24 października 2018
Jozia44 napisz bo nie jesteśmy temacie o co chodzi że ks wikary i związek utrudniał naszemu wójtów???
Do jozia4414:38, 24 października 2018
Jozia44 za co ma przepraszać ks wikary???
Do jozia4414:22, 24 października 2018
Do Jozia44 za co ma przepraszać Ks.wikary lub związek podhalan PANA WÓJTA???
wiesniak06:50, 24 października 2018
do mieszkanka i wydaje mi sie ze ta osoba ktora mowila o nocniku pracuje teraz w urzedzie ????? moze sie myle to sorki
Józia 4421:16, 23 października 2018
Gratulacje Panie Rafale, oraz brawa dla mieszkańców Szaflar za to że zaufali odpowiedniej osobie a nie dali sobie zamydlić oczu. Mimo utrudnień ze strony ks. Wikarego i Związku Podhalan prawda i tak zwyciężyła. Ciekawe czy będą mieć odwagę żeby przeprosić Pana Rafała, chcieli zrobić na złość a tak naprawdę strzelili sobie w kolano bo ludzi w Szaflarach naprawdę to zbulwersowało. Widać że Bozia nad P. Rafałem i nad Szaflarzanami czuwała. Pozdrawiam i trzymam kciuki za P. Rafałem.
Gacek20:35, 23 października 2018
mieszkanka. No i we wodzie która musimy kupować jak nie wiesz dokładnie to nie pisz głupot inteligencie bo to że wy macie wody pod dostatkiem to nie musisz odrazu pisać takich głupot. Bo my musimy myśleć czy wyprać ubrania czy się kąpać i zaglądać ciągle do studni w której nie ma tyle wody A jak jest mało to trzeba kupić A to nie kosztuje 5zl i jak sam powinieneś wiedzieć wode się zużywa. Ciekawe czy ty byś był/była zadowoliny/zadowolona jak w miesiącu byś musiał.kupic 2,3x też byś takie głupoty pisał??? wątpię
Kaz15:36, 23 października 2018
JADŹKa jak masz honor zrezygnuj.
mieszkanka15:13, 23 października 2018
do GACKA a do tyj pory myliscie sie w cym???? przecies slysalak to z 20 rokow temu ze nimocie wody
Jan15:01, 23 października 2018
Gratulacje. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Gacek11:20, 23 października 2018
No i co że jest 4 lata. Dobrze się mówi jak macie wody pod dostatkiem nie musicie jej kupować to jest żenada i śmiech żeby w dzisiejszych czasach nie było takich rzeczy.
mieszkanka07:25, 23 października 2018
przestoncie jus pisac marusyniany o tyj wodzie przecies mogliscie zrobic ta wode za pana Slimaka jo slysala przy tamtyk wyborach jak wybierymy Szkaradzinskiego to sie obudzimy z reka w nocniku , a my jus drugi ros wybiyromy pana Szkaradzinskiego i momy bardzo duzo zrobionej roboty i zrobi jesce wiecej a jest wojtym dopiyro 4 roki
Gacek20:29, 22 października 2018
Ciekawe czy Pan Wójt dotrzymal słowa i zrobi w końcu coś z Maruszyną ktora nie ma wody kanalizacji jak w sredniowieczu. Bo woda doprowadzona jest do kosciola w reszte do gory nie ma a tam tez są rodziny krore musza kupowac wode bo brakuje .
Szaflarzanka20:06, 22 października 2018
Sprostowanie do mojego niżej wpisu / chochlik się wkradł Isis/ a ja chciałam też pogratulować radnym z Pańskiego komitetu Panie Wójcie także wielkie gratulacje i dla nich
Szaflarzanka17:27, 22 października 2018
Ja też nie wyobrażałam sobie P. Cetery jako wójta,mamy dobrego gospodarza i tak trzymać,to człowiek na właściwym miejscu,wielkie gratulacje, a przy okazji dla nowo wybranych radnych z Pana komitetu Panie Wójcie. ISIS
saflarzanka13:17, 22 października 2018
jo tys muse pogratulowac choc pawel moim niedalekim sasiadem ale niewidziol mi sie jako wojt
Szaflarzanka12:31, 22 października 2018
Gratulacje Panie Wójcie,chciałabym zobaczyć jakie mają miny przegrani, a tak byli pewni zwycięstwa,już na pewno obsadzali stołki jestem nawet pewna że tak, a tu taki niewypał,na nic stało się ostrzenie pazurków,Panie Wójcie jeszcze raz wielkie gratulacje,pozdrawiam.
Miastowe na wsi - czyli familoki w Zaskalu :)11:58, 22 października 2018
Gratulacje p. Rafale!!
Teraz czekamy na realizacje wyborczych obietnic.

Mieszkańcy najbardziej dziurawej ulicy imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Polsce.
Ludwik11:02, 22 października 2018
Rafał. Gratulacje. Z całego serca. Tak trzymaj.
Anonim11:00, 22 października 2018
Gratulacje Panie Wojcie nie moglo byc inaczej?
Szaflarzanin10:44, 22 października 2018
Brawo p.Rafale,jak teraz się czujecie ??? Ci którzy tak zacięcie prowadziliście p.Ceterze kampanie ??? teraz by pasowało poprosić pana Szkaradzińskiego rozpalić watrę i przeprosić tak z kultura .Związek Podhalan przecież to nasza kultura.Z takim wynikiem jak wygrał pan Szkaradziński to można się pochwalić szacunkiem u ludzi !!! Brawo,brawo,brawo.Szaflary ciesza sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strażak10:37, 22 października 2018
Gratulacje. Wygrała przede wszystkim demokracja, prawda i czyny a nie puste obietnice bez pokrycia. Na nic zdała się kampania pełna pomówień sztabu p.Cetery, jak mieszkańcy sami zauważyli jak pięknie zmienia się gmina przez ostatnie 4 lata. Brawo mieszkańcy na wybór! Nie wiem po co jeszcze *** szczekają przeciwnicy wójta, to nic nie da, wyników nie zmienicie, uszanujcie z godnością wybór mieszkańców całej Gminy Szaflary.
ens09:50, 22 października 2018
Pewnie te brakujące 20% to od mieszkańców Boru. Bo inwestycje Szkaradziński robi wszędzie tylko nie w Borze.
Zadowolony Wyborca09:26, 22 października 2018
Gratulacje Panie Rafale.
Ciekawe czy po wyborach Związek Podhalan wraz z Panem Ceterą i żelazną post-Ślimakową opozycją będą w stanie honorowo przyjąć przegraną bo podczas kampanii wyborczej tym się nie mogli pochwalić...
Z08:28, 22 października 2018
Nowy Targ gratuluje!
aaaaa08:09, 22 października 2018
Wow. Brawo demokracja. Widocznie mieszkańcy chcą żeby dalej miescony nimi poniewierały.
Wyborca08:09, 22 października 2018
Gratulacje Panie Wojcie cała nasza rodzina ogromnie się cieszy
Brawo Rafał!!!08:09, 22 października 2018
Twoja Promotorka :)
avivat08:08, 22 października 2018
Brawo Panie Wójcie!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij