Wtorek, 25 luty 2020, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
29.10.2018, 15:39 | czytano: 3599

Wybory w Czarnym Dunajcu: PiS zdecydował, kogo poprze

CZARNY DUNAJEC. Do drugiej tury wyborów wójta przeszli Józef Babicz oraz Marcin Ratułowski. Jeden z kandydatów, który odpadł w I turze - Tomasz Turski ogłosił swoje poparcie dla urzędującego wójta.

W październikowych wyborach samorządowych Józef Babicz otrzymał 23,5 procent poparcia, a Marcin Ratułowski blisko 46 procent. Trzeci wynik uzyskał Turski z ponad 20-procentowym poparciem. Dwaj pierwsi powalczą o stanowisko wójta 4 listopada.

Babicz zawarł porozumienie Turskim, który udzielił mu swojego poparcia. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma objąć stanowisko wicewójta w przypadku wygranej obecnego wójta.

Nie próżnuje i drugi kandydat. Przed drugą turą Marcin Ratułowski jeździe po gminie i bierze udział w spotkaniach wyborczych z mieszkańcami.


Dziś o godzinie 18.00 w siedzibie OSP w Czarnym Dunajcu, Komitet Wyborczy "Solidarni z Wyborcami" Józefa Babicza organizuje spotkanie z udziałem obecnego wójta oraz Tomasza Turskiego, któy przypomnijmy startował z KWW PiS.s/r/ zdj. Materiały wyborcze
najnowsze informacje
komentarze
Monika co ma cyce jak Donice09:30, 30 października 2018
do ''wentyl 767 ''

dobrze to ujołeś
też tak myśle
Limahl z Ameryki09:13, 30 października 2018
Ja glosuje na Pana Pawła ,jest to mądry wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu powinien kandydwać na Szeryfa jak u nas gadajo w Ameryce czyli na Wójta.
Dociekliwy08:26, 30 października 2018
Ta sama sytuacja co na innych artykułach dotyczących wyborów w czarnym Dunajcu. Komentarze pisane przez jedne osoby pod innymi "autorami". Płacą wam za obraźliwe komentarze? Czy Pan Ratulowski na zostać wójtem za wszelką cenę? Po trupach?
Lolek07:47, 30 października 2018
My rodzina glosujrny na Pana Babicza i Pana Turskiego w pierwszej turze na Pana Ratułowskiego
Młody22:39, 29 października 2018
Ja zagłosuje z Panem Babiczem w duecie z Turskim
Pan Ratulowski jest otoczony tymi wszystkimi dziel...skimi garbac...kami lena..tami i im podobnymi a to go skreśla całkowicie...
Wicek21:23, 29 października 2018
Widać w Pisie na szczeblu lokalnym stratedzy są na miarę Ferdka z Kiepskich. Trump napewno zadzwoni w przyszłych wyborach po konsulting. Panie Turski, jest Pan jak chorągiewka na wietrze, na dodatek jest zaduch i strasznie capi.
venti76721:18, 29 października 2018
DO MIEJSCOWY BB--------
Czy zaciągnąłeś informacji na temat zadłużenia Gminy???
Czy wiesz jaki dług publiczny ma Gmina????
Czy wiesz kto będzie ten dług spłacał i jak długo????
Czy wiesz ile jest korupcji w tej gminie???
Czy wiesz ile bubli publicznych wystawiła gmina z którymi jest teraz problem????
Myślę ze takich powinieneś zaciągnąć informacji i nie pieprz głupot na temat postępowania obecnego Wojta!!!!
Bo w tym wszystkim chodzi tylko o rządy PIS i o to kto będzie zastępcą Wojta w momencie jego odejścia na Gorke!!!!
pucok21:17, 29 października 2018
Panie Tomaszu jestem gorącym zwolennikiem Pisu, mam przed sobą Pana ulotkę i na tejże ulotce widnieje Młody człowiek, z wizją i siłą dobrej zmiany. Ale taki cyrk jak Pan odstawił nie ujdzie Panu na sucho, czujemy się z żoną oszukani i z pewnością oddamy głos na Pana Ratułowskiego.
Weronika21:09, 29 października 2018
Panie Turski oszukał nas Pan, obrót o 180 stopni. Ja, moja rodzina i sąsiedzi zagłosują na Ratułowskiego a nie Pana Babicza, a miała być dobra zmiana!
Rafał20:59, 29 października 2018
To co oni robią to nic innego jak "Folwark Zwierzęcy" a Pan Turski "Napoleonem". Nie mogę uwierzyć, że PiS to popiera, ale chyba nie jest świadome, że Pani Paluch właśnie sobie strzela w kolano i partii taką decyzją. Na szczęście to wyborcy zdecydują a nie PiS.
Pozytywnie nastawiony20:33, 29 października 2018
Bardzo dobry pomysł z tą koalicją. Dzięki temu pójdę głosować na Pana Józefa. Przynajmniej coś zrobią z Panem Tomkiem. Będzie jakaś zmiana. Pan Ratułowski to ma mój głos jak będzie startował na sołtysa.
emigrant20:04, 29 października 2018
Satystyka jest prosta...na 10 r..ch 11 jest fałszywych. Aleś się pan wygłupił za złą zmianą, w sumie za tym aby nie było zmian.
Stanley Staywsiok19:39, 29 października 2018
@A@ - Nie miałem zamiaru obrazić w swojej wypowiedzi starszych osób, widocznie niejasno się wyraziłem. Jeśli należysz do mieszkańców tej gminy to powinieneś/powinnaś doskonale wiedzieć, że piję do tutejszej specyficznej mentalności, która dotyczy w większości ludzi w pewnym wieku. Pozdrawiam.
uprawniony19:34, 29 października 2018
panie Babicz pan się pogrążył tą koalicją jeżeli pan wygra czego nie życzę lepiej się było wycofać z honorem tyle w tym temacie i tak głosuję na Marcina Ratułowskiego nie pomoże nawet ta konferencja prasowa.
Miejscowy BB18:17, 29 października 2018
A ja zagłosuję na obecnego wójta,mimo że ma 80 lat.Gmina cały czas coś buduje i remontuje. A potknięcia każdy ma.Polecam zaczerpnąć wiedzy jak wyglądamy do reszty sąsiadujących gmin i jakim kosztem.Wbrew temu że niektórzy sieją propagandę wychodzimy bardzo dobrze na plus.A jak czegoś nie ma w gminie to tylko temu ze niektórzy mieszkańcy to zablokowali i mogę wam wyliczyć dużo przykładów ze gmina chciała zrobić coś a mściwi ludzie to zablokowali a teraz pretensję do wójta i reszty że tego nie ma.
swój18:15, 29 października 2018
Przecież ten kandydat ma 80 lat .Co on robi.
baciok@18:11, 29 października 2018
Pan Turski nie rozumie jednej rzeczy. Mieszkańcy którzy głosowali na niego jednocześnie głosowali przeciwko Babiczowi.
venti76717:48, 29 października 2018
Pnie Turski co pan bredzi i co Pan reprezentuje Soba??????
Jakie poparcie dla dziadka????? ,jest Pan kłamca i oszustem Wyborczym , co innego Pan głosił na swoich plakatach wyborczych a co innego Pan robi!!!!
Ale zaraz zaraz przecież tu chodzi tylko o KASĘ i STOŁEK , no tak tak tylko liczy się ciepła posadka a nie mieszkańcy Gminy tylko KASA,KASA,KASA
Czarny fałszywy17:39, 29 października 2018
PiS strzela sam sobie w kolano i to kolejny raz.Głosowałem na p.Turskiego bo na p.Babicza robiłem tak zawsze w poprzednich wyborach.Tym razem chciałem zmiany a tu proszę.........
niezalezny17:25, 29 października 2018
Panie i Panowie Pan Turski doskonale wie że skoro nie udało się wygrać za pierwszym razem to jest okazja załapać się do rządzenia kosztem Pana Babicza którego bardzo szybko spławi przy pomocy PISu i będzie samodzielnie sprawował funkcje wójta gminy czy wam się to podoba czy nie. Pana Babicza bardzo łatwo wysłać na chorobowe ze względu na wiek, i zająć jego miejsce jako wice wójt. Dlatego kto ceni swój głos niech zagłosuje jak dyktuje mu rozsądek, a nie Pan który przegrał wybory i próbuje narzucać wyborcom swoją wole.NIE dla Pana Turskiego.
A@17:17, 29 października 2018
Stanley Staywsiok - nie obrażaj 60 -cio latków, bo nie jeden z nich ma umysł sprawniejszy niż młodzieniaszek. A co do kandydata Babicza, to faktycznie duża przesada z tym startem na wójta w tym wieku. Czy przystoi czy nie, to już Jego sprawa, ale mieszkanćy powinni sami ocenić i wybrać rozsądnie.
Zazenowany postawą16:49, 29 października 2018
Panie Tomaszu, głosowałem na Pana w pierwszej turze ale po tym co Pan zrobił oddaje głos i cała moja rodzina na Pana Ratulowskiego....
Donia16:30, 29 października 2018
Dzidek daj se spokój.
Maria16:15, 29 października 2018
Panie Tomku głosowałam na Pana. Miał Pan tyle rzeczy zmienić w tej gminie. Miała być dobra zmiana, a Pan chwali obecnego wójta? Zaprzecza Pan wszystkiemu co chcieliśmy osiągnąć. Stracił Pan mój głos!
Stanley Staywsiok16:14, 29 października 2018
To już nawet nie jest śmieszne. Jeśli wygra Pan Babicz to do nazwy gminy proponuję dopisać "60+", bo jedyną rzeczą jaką proponuje ta gmina dla ludzi młodych jest wyprowadzka. Ale najważniejsze, że "dobre jest jako jest" i "byle gorzej nie było". Można było zrozumieć takie myślenie, ale w 1998r, a nie w 2018, gdzie jest powszechny dostęp do informacji. Swoją drogą ciekawe czy obecny wójt gminy umie korzystać z Internetu lub smartfona? Dziękujemy za poprzednie lata, ale najwyższy czas odejść z honorem i pozwolić na rozwój.
cogito16:03, 29 października 2018
Bierzcie przyklad z Ochotnicy ,tutaj rzadza mieszkancy nie Pis.
avivat15:45, 29 października 2018
Nie to jest nie do pomyślenia! Mam nadzieję, że ludzie w Czarnym Dunajcu mają rozum w głowie! Babicz ma 80!!!!! lat. Chce sprawować 5-letnią kadencję! Tylko kto faktycznie tę kadencję chce rządzić? DRAMAT!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij