Środa, 22 maj 2019, Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
Zakopane i okolice
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Rain
14°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 93
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.11.2018, 13:24 | czytano: 4153

Bulwary w budowie

Fot. Piotr Kuczaj

Trwają prace ziemne przy budowie bulwarów nad Poniczanką w Rabce-Zdroju. Ciepła i słoneczna pogoda sprzyja pracom nad powstaniem kolejne atrakcji.

W sąsiedztwie Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju, nad potokiem Poniczanka, na długości ok. 1 kilometra powstają bulwary - kolejne zorganizowane miejsce do rekreacji wypoczynku i kolejna tego typu atrakcja w uzdrowisku.

Roboty obejmuję budowę takich atrakcji jak m.in. ścieżki piesze i rowerowe, wodospady, plac wodny z dynamicznymi strumieniami, oczka wodne, rzeczka z atrakcjami, ścianka bulderowa, wiata plenerowa, park linowy, ścianka wspinaczkowa, chata solna, boisko do siatkówki plażowej, siłownia plenerowa, tężnia parawanowa, a także elementy małej architektury, ławki. W zakresie prac jest również zagospodarowanie terenu i remont dwóch kładek na potoku Poniczanka.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij