Wtorek, 18 czerwiec 2019, Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Rabka Zdrój i okolice
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clear
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.03.2019, 12:14 | czytano: 5054

Policja zatrzymała kierowców na "podwójnym gazie"

Arch. Podhale24.pl

Pierwszy miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a drugi 1,6. Policjanci z drogówki zatrzymali na zakopiance dwóch nietrzeźwych kierowców.

W ostatnich dniach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zatrzymali 28-letniego mieszkańca Zakopanego, który w stanie nietrzeźwości kierował volkswagenem na drodze krajowej 47. Badanie na zawartość alkoholu wskazało 2,1 promila alkoholu.

Policjanci zakopiańskiej drogówki zatrzymali również 33-latka z Zalesia, który na zakopiance Białym Dunajcu w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym marki Opel. Badanie wykazało u kierowcy 1,6 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia, a pojazd odholowano.

Teraz za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości kierującym grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij