Poniedziałek, 03 sierpień 2020, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 56
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 56
Clouds
23°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 56
Clouds
28°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 42
Clouds
25°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 60
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.04.2019, 18:44 | czytano: 5118

Z bankomatu nie zginęły pieniądze

Fot. Piotr Korczak

Policja ustaliła, że próba włamania do bankomatu na Krzeptówkach w Zakopanem, nie powiodła się.

Rano znaleziono częściowo zniszczony bankomat przy sanktuarium. Jego części znajdowały się nawet na ulicy. Niewykluczone, że złodzieje usiłowali się do niego dostać podkładając niewielki materiał wybuchowy. Policjanci wezwani na miejsce przedstawiciela właściciela bankomatu, który stwierdził, że złodziejom nie udało się dostać do kasetki z pieniędzmi. Skończyło się więc na próbie włamania.

r/
najnowsze informacje
komentarze
gulu17:08, 20 kwietnia 2019
noi to bedą oszacowani jako włamanie jak sie ich złapie paranoja
Qfajka19:37, 19 kwietnia 2019
Płoniki, przed chwilą oglądałem na słowackim kanale Yoj jak czterech śniadych Rumunów wysadziło bankomat w Bratysławie. Siła była tak,że rozerwało wszystko i o mało co nie doszło do katastrofy budowlanej. Z wrażenie amatorzy euro uciekli i nic nie zabrali ze sobą, do południa policja już ich miał pomimo, że podczas napadu byli w kapturach, teraz grozi im do 10 lat więzienia. Do bankomatu dzień wcześniej załadowano 150 tysięcy euro.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij