Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.04.2019, 14:33 | czytano: 8954

Velo Dunajec w Nowym Targu (zdjęcia)

W Nowym Targu powstaje fragment trasy rowerowej Velo Dunajec.

Ścieżka, która prowadzi wzdłuż Dunajca pod Tatry, na nowotarskim odcinku przebiegać będzie obok potoku Biały Dunajec, aż do kładki przy lotnisku, gdzie połączy się z istniejącą już trasą rowerową.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
monster18:12, 23 kwietnia 2019
No i co z tego ze zrobia sciezke "rowerowa"jak i tak trzeba bedzie sie bac jezdzic tak samo jak po normalnej drodze ze wyjedzie jakis swir 140 km h albo na motorze jak to ma miejsce na sciezce z pyzowki do krauszowa wiec po co budowac kolejny tor wyscigowy dla tych nie uzywajacych mozgu piratow
Maks08:15, 23 kwietnia 2019
Super. Nareszcie :)
???21:57, 22 kwietnia 2019
no to sie będą ścigac samochodami i motorami
Automobil19:46, 22 kwietnia 2019
Drogi dziurawe ale ścieżki rowerowe powstają jak grzyby po deszczu
nK13:45, 22 kwietnia 2019
Bo chcą się dostać za most, który prowadzi na lotnisko, w stronę Szaflar. Tam pod grube sosny na skarpie w borze na czerwonym(przepiękne miejsce a jaki zapach) To pewnie ci z polskich wód. Zauważcie że ścieżka raz prowadzi przez teren polskich wód(pod mostem) a innym razem polną drogą po prywatnych gruntach. Pod płaszczykiem wypoczynku weekendowego dojdą po cichu, po to co ich interesuje. Oni sobie wezmą (już biorą) 447 z nawiązką.
Obiektywny12:23, 22 kwietnia 2019
Po jakiego diabła robić velo Dunajec w rejonie lotniska. Przecież 200 metrów dalej jest już kawałek ścieżki z asfaltem. Czy naprawdę wszystkie naturalne ścieżki w tym mieście trzeba zalać asfaltem i betonem?
lkkk12:23, 22 kwietnia 2019
ja myślę że to będzie ścieżka motocrossowa
nK12:04, 22 kwietnia 2019
Spójrz jeden z drugim na otwarcia danego tematu, liczbę wyświetleń. Jak interesują czytelników wywody kościoła a jak codzienne ludzkie niedogodności. Jak ludzie są okradani w imieniu prawa i to przez własnych braci siedzących na urzędowych stołkach. Przykład z przejściem przy ul. Na Równi.
nK11:39, 22 kwietnia 2019
To nie czytaj. Po obiedzie idz na Nieszpory albo wstąp do grupy kościelnej. Możesz sobie dobrać wiekowo i intelektualnie. Każdy jest zainteresowany czym innym i w innej potrzebie. W dzisiejszych czasach nikt prawdy ci nie powie w Urzędzie a tym bardziej na ulicy.
nK11:10, 22 kwietnia 2019
Sam się puknij. Emeryt pójdzie z Podtatrzańskiej 2 kilometry na skarpę pod lotniskiem, żeby posiedzieć na ławce. Będą ławki tak jak są pod blokami. Wywiezione na wieś. Jedną Panią już ktoś skrytykował. Ławeczka tu, ławeczka tam. A w koszach będą śmieci niewygodne, przywiezione z domu w plecaku.
SiG10:53, 22 kwietnia 2019
Widzę świąteczny klimat w komentarzach:-) Alleluja!!!
CZARNY ASFALT10:10, 22 kwietnia 2019
Asfalt stop!
Trawa09:29, 22 kwietnia 2019
Tylko dlaczego pas tej sciezki rowerowe po wschodnim brzegu Dunajcaj ma byc tak szeroki???? ....znowu przerost formy nad trescia :-( litosci!!!!
*23:07, 21 kwietnia 2019
Wziąć geodetę wytyczyć działkę a na asfalcie pozostawić betony z rozbiórki, gliniore, nasypać grubej pospóły. Cokolwiek aby było ciężkie, żeby nie można było przesunąć. Radzę Wam przypilnować tego bo Wam zabiorą. Zróbcie to jeszcze w tym roku, nie ma co zwlekać. Obejrzyjcie sobie co robią w mieście Human na Ukrainie (wpisać w jęz. ang.ci oni na Ukrainie). Te wszystkie ścieżki to ściema, żeby za darmo nabyć dojazd do przyszłych działek budowlanych. To są drogi ale nie ma ich na mapie. Sam mam problem z pow. 10 arów. Jak się okazuje to właśnie jest droga polna (koleiny). Wyszedł brak przy sprzedaży. Zmiana nastąpiła w latach 60-tych kiedy był robiony Akt własności ziemi. Poinformujcie innych zainteresowanych. Tak właśnie jest z chodnikami w Nowym Targu. Grodzić nie pytać się bo będzie jeżdził po Twoim. Teraz rowerem a potem taksówką (nie mylić z Taxi) na własne podwórko. A może i na osiedle. Kościół już nas wydoił a teraz ci oni.
A ty rowerku jedź22:47, 21 kwietnia 2019
W końcu bezpiecznie będzie można pojeździć z dziećmi na rowerach.
Degenerator22:34, 21 kwietnia 2019
Nie rozumiem komentarzy tutaj, jeśli ktoś uczęszczą tę grasę to wie ile tam jets śmieci, butelek, foli i jakiś namiotów
Będzie asfalt polozony na i tak uczęszczany ciąg, więc estetycznie nie za wiele się zmieni, a skoro będa kosze to i będą smieci w koszach , a nie po krzakach
Równiez pewnie pojawia się ławki co pozowli przyjemie spedzac czas osobom starszym ;)

pozdrawiam liczne grono "obrońców" natury - puknijcie się i przemyslcie sprawę jeszcze raz ;)
PK22:20, 21 kwietnia 2019
Możecie mnie hejtować,ale ja jestem zdania że budowanie ścieżek rowerowych,stref relaksu itd... w sytuacji kiedy od października do kwietnia niema czym oddychać ze względu na syfiaste powietrze jest idiotyczne i nie na miejscu.Priorytetem w mieście i okolicach powinno być działanie w celu poprawy jakości powietrza,a nie udawanie w okresie wyborów że coś się robi.
jolka20:58, 21 kwietnia 2019
Ciekawe kiedy Nowotarżanie się obudzą i zareagują na pomysł pana Burmistrza i reszty co do wybudowania drogi szybkiego ruchu wzdłuż ścieżki rowerowej biegnącej na Ibisorze? Dzisiaj tysiące ludzi spacerowało tą trasą lub jechało na rowerze. Pan Burmistrz kochani chce zamknąć te zielone płuca dla Nowego Targu i zrobić tam obwodnice Ludzmierskiej?
Wstyd i szkoda słów!!!! Zostanie nam tylko już spacer do Leclerca?. To nie żart...
ryś19:40, 21 kwietnia 2019
Ile jeszcze dewastacji ...? od dziecka była tam polna droga ludzie biegali i jezdzili na rowerach . Atu znowu ten ...asfalt i velo co za dużo to nie zdrowo :/ brakuje na turbacz i wszystkie okoliczne szczyty asfaltu, IM ŁATWIEJSZY DOSTĘP TYM WIEKSZA DEWASTACJA :/
Baca18:06, 21 kwietnia 2019
ścieżki robione po prywatnych polach tak jak jakis wymysł chyba Rajskiego na Kowańcu przed mostem ciekawe czy ludzie zostali powiadomieni albo czy odszkodowania dostali
kika18:02, 21 kwietnia 2019
dlaczego velo polacy nie gesi iz swoj jezyk majakika
pniok17:45, 21 kwietnia 2019
Zastanawiam się, czy wszyscy mają świadomość faktu , że ten fragment ścieżki budowany jest w ciągu drogi polnej , z której od pokoleń korzystają właściciele tamtejszych pól . Za jakiś czas usłyszymy znów jazgot oburzonych rowerzystów i spacerowiczów - bo ścieżką przejechał ciągnik albo jakieś barany obsrały asfalt !!! Czy ktoś zajmie się tematem za wczasu , i uświadomi niezorientowanych kto tak na prawdę jest tam gospodarzem a kto będzie tylko gościem ?
franek17:33, 21 kwietnia 2019
Tragedia. Niszczą nam powoli wszystkie tereny zielone.
Anka16:15, 21 kwietnia 2019
Z tymi ścieżkami to już w pewnych miejscach przegięcie. Wzdłuż i tak już mało naturalnego Dunajca to ok., ale żeby niszczyć coraz mniej liczne naturalne obszary dla asfaltu, kostki itp to już dramat!!! Za chwilę wybetonują trasę na Trzy Korony i Turbacz...
I cyk, kosteczka15:05, 21 kwietnia 2019
Wincyj kostki, wincyj betonu! Tfu, natura jest dla somsiadów!
ApaczNT15:02, 21 kwietnia 2019
Te ścieżki to jest jakiś dramat. Rozumiem w około Nowego Targu albo ta w około Tatr, no ale żeby po lasach robić , w borze nad czerwonem to już jakaś przesada. Za chwilę na turbacz zrobią bo wszystko musi być wyasfaltowane. Ścieżki psują cały klimat jazdy po lesie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij