Poniedziałek, 23 wrzesień 2019, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Jabłonka i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
25.05.2019, 12:00 | czytano: 6432

Hotel Wojasów wyłonił się zza rusztowań (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski / Materiały prasowe

NOWY TARG. Postępują prace na budowie hotelu marki ibis Styles, który powstaje koło stadionu przy ulicy Kolejowej.

Hotel, którego otwarcie zapowiedziano na wakacje, prowadzi już wynajem sal na bankiety, wesela czy konferencje. Terminy rezerwować można od września.

Oprócz 100 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem i jacuzzi oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej. Aktualnie inwestycja jest na etapie wykańczania.

Obiekt buduje spółka AW INVEST należąca do małżeństwa przedsiębiorców Wiesława i Agnieszki Wojasów.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Obiektywny09:09, 26 maja 2019
Rozwój turystyczny miasta i okolicy nie będzie możliwy be bazy noclegowej. Nie prywatne pensjonaty w których gości karmi się produktami z Biedronki, ale hotele z własną bazą kulinarną i noclegową mogą to zapewnić. Zakopane na prowincjonalnym podejściu do Nowego Targu ,mieście przy drodze do Zakop, jak powiedział to jeden z byłych burmistrzów, ma szansę zaistnieć bo potencjał jest. Żadna impreza w mieście nie powiedzie się bez gości z zewnątrz ,których należy zatrzymać na dłużej. Nie ważne czy to p. Wojas czy ktoś inny ważne by miasto zaczęło istnieć na mapie jako miejsce warte zobaczenia. Zawistników pozdrawiam.
pracownik na szczęście były08:51, 26 maja 2019
Zostawił kiedyś hokej zdobywając mistrzostwo , zostawi dorobkiewicz i piłkę jak się . Jedni się dorabiają , a drudzy budują po okolicy pałace na ludzkiej krzywdzie . Haj. jeszcze trochę dorobi miasta kosztem i ludzi , którym daje głodowe pensje całą III RP .
taka prawda20:09, 25 maja 2019
miejscowy widzisz zawistniku...POdziekuj temu *** Balcerewiczowi za takie "dary losu" które były w całej rozsprzedawanej Polsce... Nieliczni tacy jak Wojas wykorzystali to żeby się rozwijać i dać pracę ludziom. Inni nabili sobie kieszenie zostawiajac zgliszcza za sobą...
miejscowy18:32, 25 maja 2019
Już nieliczni pamiętają początki firmy Wojas, który powstał na zgliszczach kombinatu. Wówczas Wojas otrzymał za bezcen "Dar od losu" to może i teraz od Miasta uda się otrzymać co nieco.
Miastowy16:38, 25 maja 2019
Spokojnie Wald, przecież do hotelu prowadzą dwie równoległe drogi. Problemu nie będzie.

Z zapuszczonych ruin wyłania się jeden z elegantszych zakątków Miasta. Brawo!
pytia16:28, 25 maja 2019
Burmistrz b musi im dać jeszcze stadion na własność - niech bija kasę , skoro miasto nie potrafi. Zrobią biznes i zostawią miastu piłkę nożną jak ochłap .
Wald13:40, 25 maja 2019
No i co z tego jak miasto nie zdąży z przebudową drogi. Odwołali przetarg. Powstanie hotel bez dojazdu a potem zaczną umilać życie gościom remontem, kurzem, pyłem i hałasem. Z wizją i konsekwentnie w kluszkowieckim stylu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij