Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Czarny Dunajec i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
05.06.2019, 11:06 | czytano: 3524

Zakmnięte skrzyżowanie Rynku i ul. Kazimierza Wielkiego

NOWY TARG. Kierowców mogły zaskoczyć utrudnienia na skrzyżowaniu Rynku i ul. Kazimierza Wielkiego, gdzie od rana prowadzone były prace remontowe.

Jak zapowiada kierujący Referatem ds. Drogownictwa i Transportu nowotarskiego UM inż. Marian Twaróg - prace remontowe przy studzienkach kanalizacyjnych powinny zakończyć się do południa.

Urząd Miasta informował o robotach remontowych na stronie magistratu. W komunikacie napisano, że "od godziny 6.00 do 12.00 ulica Kazimierza Wielkiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od Rynku do ul. Długiej".

s/
najnowsze informacje
komentarze
Dociekliwy07:55, 6 czerwca 2019
Po kolei, bo nie nadążę odpisywać

Do nowotarżanin
No ale widocznie uciążliwość to nadal uciążliwość, a tak to tylko raz by była, a tak aż dwa razy, życzę Ci, abyś takich uciążliwości doświadczał na co dzień.


Do $ $ $
Widocznie te $-ry mówią same za siebie. Tylko w NT za bilety płacimy w PLN. O dziwo. A jeżeli nie widzisz zależności między uciążliwością dla nas, a decyzjami urzędników, no to przykro mi bardzo, nie da się tego już nadrobić.
$ $ $19:57, 5 czerwca 2019
docieklwy + jezdzisz czyms czy tylko tak paplasz
Pijak19:07, 5 czerwca 2019
Jak ktoś nie ma internetu do urzędu miasta nie chodzi codziennie czytać wiadomości na tablicy ogłoszeń to skąd i jak ma się dowiedzieć jakie gdzie i kiedy ulice są naprawiane
ToJa18:17, 5 czerwca 2019
A może tak ktoś łaskawie poda którego dnia będzie zamknięta? Bo jakoś nigdzie daty nie zauważyłem, a informacja będzie " wisiała" na Podhale24 przez kilka dni.

Informacja ma datę, a z samego tekstu jasno wynika, że dotyczy dzisiejszego dnia, czyli 5 czerwca. Moderator.
nowotarżanin15:38, 5 czerwca 2019
Dociekliwy kilka dni temu ulica Kazimierza Wielkiego była zamknięta owszem ale dopiero od ul.Długiej do kościoła więc nie na całej długości...Z rynku można było wyjechać.Nie pisz bzdur jak nie wiesz :)
ergosum11:25, 5 czerwca 2019
Dociekliwy 10 / 10 pkt.
Podsumowałeś urzędnicze podejście pielęgnowane w nowotarskich placówkach budżetowych od lat :)
Dociekliwy11:12, 5 czerwca 2019
Pomysłowość naszych urzędników jest powalająca.
Kilka dni temu ta sama ulica była zamknięta, bo wymieniali tylko prawą część nawierzchni. TAK?
Kierujący Referatem widocznie musiałby wnieść się ponad swoje wyżyny intelektu, żeby oba wydarzenia zgrać w jednym czasie, miejscu i pogodzie.
Ale to działanie trójwymiarowe, na trzech płaszczyznach, on ogrania tylko jedną - utrudnienia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij