Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.06.2019, 14:20 | czytano: 8995

Nowy Targ: tajemnicza śmierć obywatela Ukrainy

Arch. Podhale24.pl

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 35-letniego obywatela Ukrainy w Nowym Targu. Na zwłoki mężczyzny natknęli się 1 czerwca motocykliści. Leżały w korycie potoku na osiedlu Gazdy.

Na ciele nie było śladów żadnych obrażeń, dlatego - jak mówi mł. asp. Dorota Garbacz z nowotarskiej policji - wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Śledztwo ma odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną śmierci, czy nastąpiła z przyczyn naturalnych, chorobowych czy też np. wskutek zażycia jakiegoś leku lub jakiejś substancji.

- Przyczyny śmierci poznamy po sekcji zwłok - mówi prok. Jacek Tętnowski z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu. Mają one być znane do około miesiąca.

r/
najnowsze informacje
komentarze
nowotarzanka19:52, 6 czerwca 2019
Do pol...........to juz wszystko jasne ,sam dales wystarczajaca odpowiedz na moje pytanie.
pol07:34, 6 czerwca 2019
...nowotarżanka...a czy pracujesz w urzędzie skarbowym? Ja znam urzędników skarbowych ,którzy też wynajmują mieszkania i ciekawe czy odprowadzają podatki.Najpierw im się trzeba przyjrzeć,bo są na kasie rządowej .
maruda21:47, 5 czerwca 2019
@Patolog - d*** nie patolog, noglądał się seriali i patolog się znalazł. Do pełnych wyników toksykologoi potrzebny jest czas.
Patolog20:08, 5 czerwca 2019
W normalnych krajach na sekcję czeka się 24 godz. Po co się u nas spieszyć? Na spokojnie, jak się wyrobicie za miesiąc, będzie dobrze...
nowotarzanka15:43, 5 czerwca 2019
Urzad Skarbowy niech sie zainteresuje czy wlasciciele domow odprowadzaja podatki od osob najmujacych mieszkania.
@14:57, 5 czerwca 2019
Na Gazdach sporo kwater podnajmują Ukraińcy. Niestety stali mieszkańcy nie mają powodu do radochy z takiego sąsiedztwa. Nie dość że nie stronią od alkoholu to jeszcze integrują się z lokalna patologią . Moim zdaniem w tym środowisku jest odpowiedź dotycząca przyczyny zgonu. Tubylców pod lupę i wszystko będzie jasne.
mirek14:45, 5 czerwca 2019
Miesiąc czasu na poznanie przyczyn śmierci ( sekcja ) to jakieś jaja ?? czy ten facet wie co mówi ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij