Wtorek, 14 lipiec 2020, Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
23°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 40
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 52
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.06.2019, 16:20 | czytano: 3236

Plan budowy ośrodka zdrowia coraz bardziej realny

W pobliżu cmentarza w Ochotnicy Górnej prawdopodobnie powstanie ośrodek zdrowia. Władze gminy chcą zakupić działki na ten cel.

– Temat działek pod ośrodek zdrowia w Ochotnicy Górnej jest ciągle aktualny. Po analizach, które przeprowadziliśmy razem z projektantami, te działki kwalifikują się na to, aby uzyskać zgodę sanepidu na wybudowanie tam ośrodka zdrowia. Możemy spokojnie przystąpić do negocjacji z właścicielami działek, mając świadomość, że to, co kupimy, będzie możliwe do wykorzystania pod ośrodek zdrowia. (…) Musimy mieć koncepcję z dokładnymi granicami, co chcemy zrobić. Po drugie musimy wiedzieć, jaka cena wchodziłaby w grę – poinformował na ostatniej sesji Rady Gminy Ochotnica Dolna wójt Tadeusz Królczyk.

Na pytanie o bliższy termin zakupu działek, wójt odpowiedział, że jest umówiony na konkretne rozmowy w czerwcu. Potrzebny jest również architekt, który stwierdzi, jakie rozwiązania są potrzebne w kwestii samego ośrodka, ale i parkingu. Dodał również, że po wstępnych rozmowach, właściciele działek wyrazili zgodę.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
Swój06:33, 14 czerwca 2019
Wójt niema nic, ale od czegoś trzeba zacząć bo żaden nie obejmował stanowiska z walizka kasy i gotowymi dokumentami.........
Pijak18:27, 12 czerwca 2019
Moim zdaniem wszystkie ośrodki zdrowia powinny być jak najbliżej cmentarza główne wejście piękne i szerokie z drugim wyjściem awaryjnym po przeciwnej stronie dyskretne skierowane w stronę cmentarza
jupek17:40, 12 czerwca 2019
hi hi hi wÓJT chce budować Ośrodek zdrowia ale nie ma kasy ani gruntów:)))) macie fajnego bajkopisarza:)))
+***16:25, 12 czerwca 2019
Ot i odpowiednie miejsce ,wiążące Służbę Zdrowia owym sąsiadującym miejscem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij