Środa, 19 czerwiec 2019, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Zakopane i okolice
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.06.2019, 10:40 | czytano: 2336

W Białym Dunajcu kończą się utrudnienia

Fot. Piotr Korczak

BIAŁY DUNAJEC. W ciągu kilku najbliższych dni zostanie na stałe przywrócony ruch dwukierunkowy w obrębie budowanego mostu.

Już w tym momencie praktycznie płynnie można przejechać przez centrum miejscowości. Trwają ostatnie prace związane z budową mostu i dróg dojazdowych, ale nie będą one w większym stopniu wpływać na organizacje ruchu.

pk/zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
kółko i krzyżyk12:54, 15 czerwca 2019
Szkoda ,że już koniec . trzeba było grzebać się jeszcze przez wakacje .Byłaby radoch . Do GDDKiA - nigdy więcej takich ekip na Podhalu do robót drogowych , bo ktoś niepotrzebnie zginie z rąk jakiegoś nieopanowanego kierowcy . To był dramat ta firma , od 8.oo - 16.oo i do domciuu , a reszta to światełka sygnalizatorek i spokój do ranka , a kierowcy k...y . wuje i inne szlagi . Ktoś musi się wyspowiadać . Firma jakiej nikt inny poza GDDKiA na pewno by nie zatrudnił .
julo12:18, 15 czerwca 2019
Nie ma się co podniecac teraz na ustupie staniemy w korku .
ona20:32, 14 czerwca 2019
I chwała... właściwie już nie wiadomo komu hahahaha. To bardzo dobra wiadomość dla nas, którzy codziennie przejeżdżamy tą drogą do pracy. Choć pewnie łezka się zakręci za koreczkami, człowiek już się do nich tak mocno przyzwyczaił :) :) żarcik :)
Loko15:17, 14 czerwca 2019
@ Nowotarzanka

Gmina Zakopane chce dwoch rond na wjezdzie do Zakopanego. Nie ma jeszcze okreslonej daty ich budowy ale latwo nie bedzie. Poza tym maja byc jeszcze swiatla w Szaflarach.
Tak poza tym to korki tam beda caly czas, bo caly czas wzrasta natezenie ruchu na zakopiance. Droga o przekroju 1x2 zaczyna sie korkowac przy 15000 pojazdow na dobe. Pomiedzy Poroninem a Zakopanem mamy 18000.
jak żyć13:32, 14 czerwca 2019
Więcej takich firm panie Adamczyk , a ktoś sobie coś zrobi na ciele i duszy jak będzie musiał dwa razy dziennie po godzinie odstać w korku . Teraz kolejna rozłożyła się na mostku na Ustupie . Ciekawe ile czasu jej zajmie naprawa tego mostku na zakopiance? Ciekawe co jeszcze ktoś z GDDKiA wymyśli jeszcze by uprzykrzyć góralom życie na Podhalu ? Myślicieli nie brak
+10:54, 14 czerwca 2019
400 m drogi z mostem 8 lat. Super sprawa , jest co świętować . Pomijam fakt że będziemy teraz stać od Poronina do MC , tak jak dziś rano . Uwaga tam też jest mostek na drodze. Życzę wszystkim którzy co dziennie jadą do pracy do Zakopanego , co by to się szybko skończyło .
Nowotarżanka10:50, 14 czerwca 2019
O Dzięki Ci Panie ! . Ciekawe co nowego wymyślą żeby utrudnić życie ludziom którzy pracują w Zakopanym u muszą przemierzać zakopiankę codziennie !!!
Ja mam Dość !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij