Niedziela, 31 maj 2020, Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 75
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 75
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 75
Rain
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 92
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.07.2019, 08:30 | czytano: 3170

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą (zdjęcia)

zdj. Joanna Dziubińska

Z początkiem wakacji rozpoczął się cykl imprez nad jeziorem Czorsztyńskim pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Akcja skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy spędzają wolny czas nad jeziorami, morzami i rzekami.

Na przystani Zamajerz w Niedzicy odbyły się spotkania z przedstawicielami służb ratunkowych dotyczące podstawowych zasad jakie należy zachować, aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny. Swoje prelekcje na ten temat wygłosili policjanci i strażacy. Dobrych rad udzielali także przedstawiciele Pienińskiego Parku Narodowego. Oprócz pokazów ratownictwa wodnego można było nauczyć się jak przeprowadzić akcję reanimacyjną zanim przyjedzie lekarz.

Najmłodsi mogli usiąść na strażackich kładach i w policyjnych samochodach terenowych, co odważniejsi mogli włączyć tzw. koguta na dachu wozu. Dla gości odwiedzających przystań przygotowano gry i zabawy zręcznościowe.

Kolejne spotkanie w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” odbędzie się 14 lipca na przystani we Frydmanie. Start imprezy o godz. 10:00

JD
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
jo17:19, 8 lipca 2019
Jednak są pozytywne akcje z udziałem młodzieży , brawa dla służb .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij