Niedziela, 22 wrzesień 2019, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
11.09.2019, 19:24 | czytano: 13309

Samochód wypadł z jezdni (zdjęcia i video)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Do wypadku doszło pod wieczór przy skrzyżowaniu ulic Do Samków i Szymony.Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy wypadł z drogi, przeciął chodnik i wjechał w przydomowy płot. Okoliczności wypadku wyjaśnia zakopiańska policja. Na nagraniu z miejsca wypadku, które otrzymaliśmy od czytelnika, widać jak z samochodu wysiada czterech młodych mężczyzn, który oddalają się w nieznanym kierunku. Niektórzy z nich idą chwiejnym krokiem. Zachowują się również agresywnie w stosunku do przechodniów. Uczestnicy wypadku są poszukiwani przez policję.

r/pk/ zdj. Piotr Korczak
zobacz także
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Balbina06:45, 12 września 2019
I już powinni za takie zachowanie wziąść dożywotnio prawo jazdy temu kierowcy 8 nie dyskutować wymienić z imienia nazwiska przed spolecznosciom przecież mogło nadejść dziecko moje twoje i tragedia gotowa
Janusz00:12, 12 września 2019
Na pierwszy rzut oka widać ze towarzystwo nawalone. Skandal! Dobrze ze nie było tam nikogo bo byłby pewny trup.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij