Piątek, 18 październik 2019, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.09.2019, 14:01 | czytano: 5372

Gowin i Gut-Mostowy z kampanią na Rynku (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. W ramach kampanii wyborczej do Sejmu, poseł Jarosław Gowin i kandydat na posła Andrzej Gut-Mostowy z Zakopanego gościli dziś na nowotarskim Rynku.

Kandydaci spotkali się z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej, a potem rozmawiali z sympatykami i przechodniami.

- 13 października Polacy rozstrzygną, czy chcą kontynuacji zmian, które od 4 lat wprowadza rząd zjednoczonej prawicy, czy chcą opowiedzieć się za innym modelem rozwoju Polski, za powrotem do tego, co było w latach 2007-2015. Tu, na Podhalu, widać wyraźnie przewagę modelu zjednoczonej prawicy, z czego bardzo się cieszę - mówił wicepremier.

Jak dodał, ważne jest, jakich ludzi wybierzemy do sprawowania władzy i realizacji programu. Dlatego, jak dodał, przyjechał na Podhale promować kandydaturę Andrzeja Guta-Mostowego, doświadczonego przedsiębiorcy i polityka, który jest kandydatem Porozumienia Jarosława Gowina na ministra sportu i turystyki.

Z kolei Andrzej Gut-Mostowy powiedział w skrócie o głównych założeniach swojego programu pod hasłem "Nie czas na euro", w którym sprzeciwia się wprowadzeniu unijnej waluty w naszym kraju.

r/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
nnie głosuj na kameleona Guta Mostowego10:42, 17 września 2019
@alternatywa jest zawsze: oczywiście ,że jest , ale wielu chce wiedzieć kto jest sponsorem tej zabawy w chorągiewki i kameleony i za czyje pieniądze te olbrzymie tablice Guta Mostowego na całym Podhalu? Mnie to także interesuje i myślę ,że ta alternatywa jak nie dowiem się za czyją kasę są postawione reklamy Guta Mostowego , będzie ... siedzenie w domu w dniu wyborów , bo nie ma gorszego zła .Jest tylko zło .
oko11:15, 16 września 2019
Patrzcie na kogo głosujecie. Gut był od zawsze w PO i co zrobił dla tego regionu???? Teraz PO popadło w niełaskę to Gut w PIS-e. Takich ludzi wam potrzeba??? Choć z drugiej strony cały ten PIS to ................... ...... włącznie z panną Paluch to aktywność tyko przed wyborami wykazują i to w postaci parcia na migawkę. Oby ich było widać.
Bo co09:17, 16 września 2019
Fajna babka bo..........?
alternatywa jest zawsze07:54, 16 września 2019
@nie zdzierżę - no właśnie to jest dramat tego Państwa, a Ty jednym z wielu wyborców reprezentujących właśnie PiS, dla których jedynym argumentem w decyzji wyborczej jest stwierdzenie, że jakaś pani Jagna to fajna babka (chyba piaskowa). Nic dodać, nic ująć. Czyli wybór między syfem a cholerą. Radzę włączyć myślenie i wyjść poza narzucone schematy partyjnych demagogów.
nie zdzierżę20:57, 15 września 2019
Główny Góral z N.T. głównym POpiereajacym w tym tłumie . nie wiedziałem .że ZP taki popierający tych dwóch krążowników po partiach ? jak można popierać takie marionetki i do tego chorągiewki .Na miejscu Guta Mostowego jakbym zobaczył takie tłumy na nowotarskim rynku , to bym już dziś zrezygnował ze startu. Objeżdżałem dziś Podhale i co skrzyżowanie olbrzymie tablice Guta. Jakie to pieniądze?Mam nadzieję ,że postawił je za własne pieniądze ,a nie z kasy komitetu wyborczego PIS-u? Gdyby się okazało ,że tak , to już w tym momencie podejmuję decyzję ,że głosuję na Jagnę , bo fajna babka .Nie zdzierżę tego
Rachunek za sprzedaż PKL?20:29, 15 września 2019
Tłumy takie ,że powalają z nóg. Tak wszyscy spragnieni są *** Mostowego Jedrusia , bo dawno go nie było , a mieszkańcy stęsknili się za tym gościem , który jak motylek z peło przeniósł się na PIS.Takiego obieży świata dawno na Podhalu nie było , a parcie do władzy to ma takie ,że kilku innych nie dało by mu rady . czekam kiedy podhalańscy działacze wystawia Gutowi Mostowemu rachunek za sprzedaż PKL/Kolejki na Kasprowy/. Czy będzie ktoś taki , a może Waksmundzki ? Zobaczymy -pożyjemy .
Karol18:08, 15 września 2019
Wiec wyborczy na miarę poparcia dla Guta Mostowego. Nowy Targ życzy takiego wyniku
Kogo reprezentuje PIS - bo nie POLSKĘ17:12, 15 września 2019
Nie wspomnę, że;
- Kaczyński wiedział kim jest Wałęsa i mimo to poparł go na prezydenta ??
- Kaczyński był przy okrągłym stole z Wałęsą, Geremkiem, Kuroniem, Kiszczakiem,..........................??
- Kaczyński był w Magdalence z Wałęsą, Kiszczakiem,.............??
PIS = PO16:18, 15 września 2019
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę!!!!
- Pan Gowin był z Kaczyńskim - kiedy prezydentem był Lech Kaczyński z PIS
- Pan Gowin przeszedł do Tuska - kiedy prezydentem był Komorowski z PO
- i znowu Pan Gowin jest z Kaczyńskim - kiedy prezydentem jest Duda z PIS

pan Gut Mostowy był z Tuskiem
pan Gut Mostowy teraz jest z Kaczyńskim

Pan Morawiecki był z Tuskiem
pan Morawiecki jest teraz z Kaczyńskim

I KTOŚ MI TERAZ POWIE ŻE PIS TO NIE TO SAMO CO PO ?????????
PIS + PO = JEDNO WIELKIE ZŁO
ab14:08, 15 września 2019
Gut-zmianowy!!!
ol12:39, 15 września 2019
...baca...Hodorowicz ma chociaż honor bo odszedł z polityki ,a Mostowy pląta się po wszystkich ugrupowaniach aby się ''przykleić ''i coś ugrać dla siebie.Szkoda,że nie wystawili innego posła na Podhalu,bo przez Guta przepadnie mandat.Oby tylko ta ze Spisza nie startowała,bo mamy ją dość.
nie do wiary12:17, 15 września 2019
Rozumiem że ja też mogę sobie tak na płytę rynku wjechać i nikt mi nic nie zrobi?

Panie GUT przyjedź se Pan po swój baner wyborczy który żeś zawiesił NIELEGALNIE na moim płocie pod osłoną nocy, tak sobie myślę że chyba sobie i ja na Pana płocie powieszę swoją reklamę!

Chyba że nie mogę? Bo widać są równi i równiejsi!

ZERO POSZANOWANIA CZEGOKOLWIEK I KOGOKOLWIEK BYLE BY SIĘ DORWAĆ PONOWNIE DO ***!
KNT09:45, 15 września 2019
to obrzydliwe stary Po ewiec , co zabrakło kasy ? do pisiorow się wciska , Obrzydliwe !!!
Ryczy Rycz09:43, 15 września 2019
Co za żenujacy spektakl ! Wykorzystywanie policji w kampanii wyborczej! Żeby ten darmozjad mógł się polansować w Nowym Targu zaangażowano (do obstawy zapewne!, bo przecież tych 2 borowców mogłoby nie dać rady napierającemu tłumowi trzech zwolenników i jednego przechodniana) załogę policyjngo BMW z Nowego Targu (czy to to z wideorejestratorem??) Zamiast, żeby załoga tego samochodu pilnowała bezpieczeństwa na zakopiance. Zaiste wspaniała zmiana - zmiana na bizancjium..
dmuchaniec08:25, 15 września 2019
No śmieszno, smieszno. Hhahhahahah. Będzie piękna katastrofa.
I o co chodzi w tym Gutowym nie! - dla euro? Przecież przy tym poziomie długu publicznego i tak nie spełniamy żadnych kryteriów unijnych, by myśleć poważnie o strefie euro. Jakaś paranoja tych dwóch Panów? Że niby coś od nich zależy? Że mają wpływ na decyzje Kaczyńskiego? No smieszno...
PIS=PZPR08:00, 15 września 2019
Komunisci z pis w obstawie policji!Czego się boicie co?
jolka07:38, 15 września 2019
Jeden i drugi warci mfunta kłaków. Gut Mostowy zdradził PO, podobnie jak Gowin. Cóz warci sa ludzie, którzy tak szybko zmoieniaja poglądy i zdradzają swoich wyborców?
gsd02:48, 15 września 2019
Widzę że Pis ostro wziął się za rozliczanie PO. Pis, Po, wszyscy jesteście siebie warci
Jako???02:47, 15 września 2019
@wzrokowiec - zgadzam sie z toba w 100% - masz racje ZYGAC sie chce na sam widok tych chlopow (pisze chlopow bo ma pana trza sobie zasluzyc)
na co oni licza ze Gut wygra - on juz mail swoje pare lat i co zrobil
Nic nie zrobil !!! No ale ... no wlasnie ale ... na co on liczy ze Gowin mu pomoze , a gdzie Gowin byl do tego czasu bo nigdy sie tak nie reklamowal na Podhalu jak teraz ??? Gut jest jak choragiewka na wietrze a przeciez tak my dobrze w PO bylo i co teraz kolej na PiS . Zycze mu odrobine wstydu i oglady poniewaz Gut tych cech NIEPOSIADA !
Istne blaznowanie !!!
górol niezrzeszony23:56, 14 września 2019
Jak bredzisław przyjechał do Miasta,to Józek też dał sie sfotografować na Rynku ,teraz też,ino zapomniał ze jest Prezesem pewnej organizacji górelskiej,a ci napewno pełowców maja w głębokim powazaniu
Nie głosuję23:52, 14 września 2019
Wtyka z PO wchodzi do PIS.
Zastanawiajacy obecnie23:50, 14 września 2019
Po co PiS wystawia ,można powiedzieć w mateczniku, takich kandydatów ? wiadomo że to byli peowcy I nie tak dawno chwalili zwłaszcza ten mniejszy pod niebiosa swoja parti?,czyżby doradcy Prezesa o tym nie wiedzieli ? Zrażacie tym wyborców,a Prezes.möwił ze do polityki nie idzie sie dla pieniędzy,co w tych przypadkach jest odwrotnie,założe sie o głowe ze ludzie nie beda na nich głosować ,a głowę chcę jeszcze nosić,swoja droga powiedzieć ludziom przed wyborami że sa nieudacznikami napewno odebrało wile głosoów w przyszłych wyborach,wyglada na to że bylo do władzy ???
strażak dyndu dyndu21:34, 14 września 2019
przytłaczająca frekwencja , ale żenada
wyborca21:34, 14 września 2019
Rycerzu!
Wyborcy w tym czasie modlili się w obronie krzyża...
Antypis21:22, 14 września 2019
Na szczęście frekwencja bardzo niska , jest nadzieja że farbowane lisy nie osiągna sukcesu.
mieszkaniec21:19, 14 września 2019
@Góral nieznoszący karierowiczów
Na wstępie jasna deklaracja, nigdy nie zagłosuję na pis, a teraz do meritum: przerażająca jest ta Wasz hipokryzja drodzy wyznawcy pis-u, krytykujecie Guta ( nawiasem mówiąc słusznie ) a nie przeszkadza Wam, że Wasz premier Mateusz zasiadał w rządzie Tuska, nie przeszkadza, że facet, który co prawda nieprawomocnie, ale został skazany kieruje wszystkimi służbami specjalnymi i mundurowymi ( nawet gen. Kiszczak nie miał takich uprawnień ), nie przeszkadza Wam prokurator stanu wojennego kierujący Komisją Sprawiedliwości w Sejmie RP itd. Tragiczne co z Wami zrobiła propaganda TVPis i urojone wizje państwa prezentowane przez Waszego prezesa.
Były wyborca PiS21:10, 14 września 2019
Cały PiS! dorwać się do władzy najważniejsze.Żenada.
odrobinka20:50, 14 września 2019
tłumy ludzi nawet na Marylce tyle nie było łaaał co za wydarzenie
baciok@20:41, 14 września 2019
Ilu karierowiczów należących do PO obecnie stało się fanatykami PiSu.
Były poseł, co najmniej dwóch obecnych Wójtów PiSowskich, radni powiatowi -założyciele PO
Wszyscy wiemy o kogo chodzi.
Gdzie tu honor.
Panie Prezesie ulituj się19:28, 14 września 2019
Jak widzę tych panów razem to zaraz mam przed oczami ich czas gdy byli w PO. Pamiętam jak na czekoladach z ZPC im. 22 lipca był dopisek, d. E. Wedel tu powinno być podobnie PiS dawniej PO!
robcio spi19:25, 14 września 2019
smok te 3 osoby to szef apolitycznego ZP z swoją córką i pani od prowadzenia bura PO miejscowy chyba nie
Staszek Alcatraz19:24, 14 września 2019
GUT MOSTOWY na posła PO. GUT MOSTOWY na posła PIS . GUT MOSTOWY na Premiera . GUT MOSTOWY na Prezydenta . GUT MOSTOWY na wszystko byle się *** w Warszawie dostać . Ale ludzie nie są głupi i po frekwencji na rynku widać że mu nie zapomnieli jak olewał ludzi mając wcześniej szanse
Niwianin18:49, 14 września 2019
Przyjazd Guta i Gowina to nieporozumienie.Nie chcemy przebierancow.Panie Gowin nie przywoz nam na Podhale takich kandydatow.Jedrek cofnij sie poki czas bo i tak przegrasz.
Wicher18:47, 14 września 2019
To pokazuje czym jest PIS ! To banda czworga ukształtowana w Magdalence , i w ten sposób golą Polaków na maxa ! Głosuj na Konfederacje !!!
Obietnica18:19, 14 września 2019
Dlaczego Gowin nie przyjechał Polskim Samochodem Elektrycznym których miały być miliony tylko przyjechał Niemieckim Gruchotem
Góral nieznoszący karierowiczów18:09, 14 września 2019
GUT Mostowy to stary PeOwczyk. Sprawa wygląda tak, że Kaczyński w 2015 r. - racjonalnie - starał się zbudować możliwie największą koalicję, aby mieć po wyborach samodzielną większość, więc PeoWczyk Gowin sprytnie to wykorzystał i wszedł do koalicji, która została utworzona pod nazwą Zjednoczona Prawica. Kaczyński go przyjął, bo doskonale wiedział, że lepszy Gowin, niż żreć się potem np. z jakimiś PSL-owcami w sytuacji nieuzyskania samodzielnej większości. W rezultacie tak się stało jak planował Kaczyński, że Zjednoczona Prawica uzyskała większość. Teraz, do tzw. Porozumienia Gowina wchodzą *** PeOwczyki, *** które są gotowe skakać z kwiatka na kwiatek byleby usadzić swoją *** w Sejmie. Dlatego uważam, że powinniśmy w tych wyborach głosować na PiS, ale absolutnie nie na ludzi od Gowina, którzy będą figurować na listach PiS, czyli np. takiego Guta. Oni muszą odejść, bo śmierdzą postkomuną i nieróbstwem z czasów PO. Amen:)
Sebastian17:38, 14 września 2019
Sympatycy i przechodnie? ... 3 osoby... A wśród nich kolega Pana Guta-Mostowego zapewne z małżonką ze związku " Podhalan " .
Piękna ustawka... chwała Bogu, że przyszli! Frekwencja dopisała...
Nie czas na euro? Szkoda, że na kolejkę na Kasprowy Wierch był czas... A winnych dalej nie ma! Prawo i Sprawiedliwość?
Byw17:23, 14 września 2019
Mostowy z piwem? Taki był po.
dziadek17:06, 14 września 2019
Niewiarygodni to ludzie. Uważam, że przejście z PO do PiS-u z przekonania, a nie dla osobistych korzyści jest niemożliwe.
Janusz Widelec17:00, 14 września 2019
Wszystkie instytuty, nawet państwowe, podają że ubóstwo wzrosło, szara strefą się zwiększyła, a podatki wzrosły. Szkoły ledwo dyszą. To są te super rządy. I mam gdzieś że PO czy Tusk coś tam robili. Bo PiS miał 4 lata żeby ich zamknąć a nic nie zrobił. Za to państwo i ludzi zepsuł.
Ponad 1209 zł każdy Polak zapłaci za 500+. Fajny ten zysk.
wzrokowiec,16:56, 14 września 2019
hipokryzja do kwadratu w wykonaniu Guta, - ręce opadają, rzygać się chce
Baca16:55, 14 września 2019
A gdzie jest Pan Hodorowicz do kompletu paranoja
viki15:32, 14 września 2019
widać że porwali "tłumy" swoim programem
newtorg15:13, 14 września 2019
kampania za nasze.samochód słuzbowy z obstawa policji.
nowa jakość!
za a nawet przeciw15:00, 14 września 2019
Obaj siebie warci.
pol14:54, 14 września 2019
Mostowy jeszcze się nie dorobił jako poseł,marynarka stara i przyciasnawa,żle wygląda.Niestety tłumów nie ma,bo Podhale mu pamięta jak przykleił się do platfusów i nie kiwnął palcem,jak kolejkę sprzedali.Panie Gowin,nie przywoż nam takich ,lepszych mamy w N.Targu.
Propaganda14:53, 14 września 2019
Od pierwszego do pierwszego już starcza? !
Na kampanię wystarczy tylko TP i Trwam
konkurencja14:36, 14 września 2019
Jaka partia taka kampania, i takie beda wybory!!!!
PlatformaCieKocha14:36, 14 września 2019
A wybór Guta na posła to nie jest powrót do tego, co było w latach 2008-2015? Pomijając już fakt, że Gowin w latach 2007 - 2015 też był chyba wicepremierem i kilka ministerstw chyba obskoczył. Czy są jakieś granice robienia z ludzi idiotów? Czy ci panowie znają uczucie wstydu? NIE CZAS NA GUTA! Ten pan już miał swój czas. Niech się lepiej pochwali co zrobił dla Podhala przez lata swojego posłowania, zamiast teraz niby bronić nas przed własnymi euro-urojeniami. Lepiej głosować na Marcina Zubka z Zakopanego. To prawdziwy Polak - Katolik, i konie ma, a popiera go sam Prezydent. Postawcie na uczciwość, mądrość i kompetencje.
polak14:36, 14 września 2019
ha ha pusty rynek, ale jaja.
miejscowy14:32, 14 września 2019
i kogo te bzdury obchodza??? nikogo , bo nikogo tam nie ma???!!
pamiętający14:19, 14 września 2019
Promowanie Pana A Guta Mostowego, przez Pana Gowina, to jak gwóźdź do trumny - Pan Gowin - anty Polak - jest osobą kompletnie niewiarygodną.
Smok14:10, 14 września 2019
z trzema osobami rozmawiali? haha to widać jak ten model zjednoczonej "prawicy" się sprawdza :-)
loko14:06, 14 września 2019
Szkoda gadać jakich ludzi PIS wystawia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij