Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Nowy Targ i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Clouds
15°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Clouds
17°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Clouds
18°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 39
Clouds
17°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Clouds
15°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.09.2019, 16:07 | czytano: 15555

Uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu

Fot. Piotr Korczak

Zakopiańska policja podała szczegóły nocnego wypadku samochodowego w Bukowinie Tatrzańskiej.

- Ok. godz. 3 nad ranem kierujący volkswagenem na łuku ul. Kościuszki w Bukowinie Tatrzańskiej stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w ogrodzenie posesji i latarnię - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji. - Z samochodu w wyniku zderzenia na jezdnię wypadło dwóch mężczyzn. Pomimo podjętej akcji ratunkowej 36-letni mieszkaniec gminy Bukowina Tatrzańska po przewiezieniu do szpitala zmarł, natomiast 24-latek zamieszkały w gminie Poronin w ciężkim stanie przebywa nadal w zakopiańskim szpitalu. Badanie dla celów medycznych wykazało we krwi mężczyzn alkohol. Samochód został zabezpieczony do dalszych czynności, które nadal prowadzi KPP w Zakopanem.

oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
l03:51, 21 września 2019
KTT i wszystko jasne
Wypadki01:52, 21 września 2019
A pierwsze informacje: "najpewniej nadmierna prędkość" :):) Zawsze jak nie wiadomo, że ktoś był po alkoholu albo narkotykach, albo patrzył w telefon, albo się zagapił lub nie umiał jeździć... - mówi się że prędkość. A że organa są takie przenikliwe, że często niewiedzą to umownie prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków :):) Tu też zgodnie z artykułem badanie było dla "celów medycznych" a nie dla przenikliwych organów. Gdyby nie cele medyczne stanęło by na prędkości ? Może nawet postawiono by w tym miejscu policjanta z radarem i bloczkiem mandatowym, bo tam prędkość zabija?

Oczywiście to tak z przymróżeniem oka np. jak komuś grozi wykrawienie się to i dla najbardziej przenikliwych organów nie pobiorą krwi.
gibson19:31, 20 września 2019
No to ... się zabawiły cwaniactwa nie brakuje gorzoła na promile a później do auta i się zapier..... całe szczęście że nikt więcej nie zginoł. To jest straszne co się u nas dzieje z powodu tego alkoholu ile nieszczęść i tragedii
k17:20, 20 września 2019
Obydwaj byli pijani? Nawet przy tak wielkiej tragedii to daje do myślenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij