Czwartek, 02 lipiec 2020, Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 78
Rain
20°
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 85
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 78
Clouds
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Rain
23°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 72
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.10.2019, 18:57 | czytano: 4136

Jest pozwolenie na budowę przychodni zdrowia, ale nie ma pieniędzy

Urząd Miejski w Szczawnicy od dwóch miesięcy dysponuje projektem i pozwoleniem na budowę przychodni zdrowia na tzw. Malinowie, ale nadal szuka sposobów na sfinansowanie inwestycji. Dotychczasowe rozmowy nie przyniosły skutku.

- W sprawie konsultacji i poszukiwań rozwiązań dla sfinansowania budowy tego obiektu a w przyszłości również jego działalności spotkałem się w ostatnim czasie z dyrektorem Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, z prezesami dwóch spółek medycznych działających na terenie powiatu nowotarskiego (i nie tylko) tj. z Medical Clinic Podhale i Allmedica, ale niestety rozmowy te nie skończyły się możliwością współpracy w realizacji tego przedsięwzięcia - informuje burmistrz Grzegorz Niezgoda.

I dodaje: - W dalszym ciągu poszukujemy rozwiązania dla tej inicjatywy i zapraszam do współpracy wszystkich, którzy mogą w tej sprawie służyć pomocą aby w Szczawnicy można było w przyszłości skorzystać z kolejnego obiektu opieki zdrowotnej oraz ewentualnie specjalistycznych gabinetów lekarskich.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
#$%15:37, 16 października 2019
Chyba ważniejsza jest przychodnia niż wydawanie pieniędzy na nowy komisariat policji. Władzy się priorytety pomieszały.
JOLa15:19, 16 października 2019
Pozwolenie jest ważne dwa lata i w tym czasie musi być rozpoczęta budowa,zakończenia ustawodawca nie określił , a więc radni i inne osoby czerpiące korzyści z pracy w UM.szukać kasy.
kanar06:47, 16 października 2019
Środowisko lekarzy i nauczycieli zastało "zepsute" za czasów PiS. Nawet nie ma liczyć na trafną diagnoze.
Radny06:09, 16 października 2019
Ośrodek Zdrowia to pięta achillesowa każdej ekipy z UM w Sz-cy.
Dofinansowywanie "Wandy" , adaptacja Remizy OSP, adaptacja budynku Wspólnoty L-G przy Szalaya, pomysł na dobry bussines na Zawodziu /he he he/ , a teraz Malinów i dalej NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ.
WSZEDZIE SIĘ UDAŁÓ TYLKO NIE SZCZAWNICY.
poza22:38, 15 października 2019
Do Hit sezonu. Bardzo dobry komentarz. Proszę powtórzyć jak się ukaże w TP. Stwierdzam, że mieszkańców Szczawnicy można spotkać we wszystkich lecznicach w Małopolsce.
Hit sezonu19:51, 15 października 2019
Szczawniczanie głosowaliście tłumnie i bez opamiętania na Mularczyka, Paluchową i Hamerskiego idźcie do nich niech wam teraz pomogą. Chociaż jest to lokalna sprawa to jednak oni są waszymi reprezentantami. Niech się wykażą wreszcie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij