Czwartek, 05 sierpień 2021, Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Jabłonka i okolice
Rain
15°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 99 %
Rain
15°
Wiatr: 8.496 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
16°
Wiatr: 13.86 km/h Wilgotność: 99 %
Rain
15°
Wiatr: 12.312 km/h Wilgotność: 99 %
Rain
18°
Wiatr: 9.576 km/h Wilgotność: 91 %
Rain
15°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99 %
09.12.2019, 12:28 | czytano: 10319

Z siekierą na szwagra

Policjanci z Zakopanego zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który zaatakował siekierą szwagra, po tym jak doszło pomiędzy nimi do rodzinnej sprzeczki. Wczoraj sąd tymczasowo aresztował go na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w piątek w nocy na osiedlu Chłabówka w Zakopanem. Dyżurny zakopiańskiej komendy został powiadomiony przez świadka zdarzenia o awanturze i rannym mężczyźnie. Funkcjonariusze na posesji zastali pokrzywdzonego mężczyznę, który został kilkukrotnie uderzony siekierą. Po chwili na miejsce przybyła karetka pogotowia, sanitariusze udzielili pomocy medycznej rannemu mężczyźnie. Z połamanymi żebrami trafił do zakopiańskiego szpitala. Policjanci w miejscu interwencji zatrzymali 43-latka podejrzewanego o ugodzenie siekierą swojego szwagra. Po przesłuchaniu świadków i w wyniku prowadzonych czynności procesowych, policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Okazało się, że mężczyźni od dłuższego czasu byli w konflikcie i dochodziło pomiędzy nimi do kłótni. Feralnego wieczoru podczas libacji alkoholowej 43-latek kilkukrotnie uderzył swojego szwagra siekierą powodując u niego obrażenia ciała. Było to kolejne przestępstwo, którego dopuścił się podejrzany wobec rodziny. W maju tego roku był zatrzymany za znęcanie się nad konkubiną.

Sprawca został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu swojego szwagra. Wczoraj stanął przed sądem, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Lepsze myślenie po trzeźwemu.18:28, 9 grudnia 2019
Chcieli się pewno zbratać przy kielichu, a wyszło, jak wyszlo...
nowotarzanka16:50, 9 grudnia 2019
do ol przepraszam cap nie jest glupi nie pije alkoholu
olsen14:06, 9 grudnia 2019
Jak to mówią szwagier to nie rodzina , dlatego zawsze na spotkaniach rodzinnych mówię Panie szwagrze , tak dla bezpieczeństwa bo kto wie co mu taj głowie chodzi.
ol13:09, 9 grudnia 2019
''mężczyzni od dłuższego czasu byli w konflikcie"...to po co zasiadają razem do picia?Oto rozwiązywanie problemów po góralsku,jeden i drugi głupi jak cap.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij