aktualności

Nowy Targ: samobójstwo w areszcie

20.06.2009 15:14 / czytano: 6342 / powrót

Kilka dni temu w areszcie w Nowym Targu skarpetką założoną na szyję udusił się zatrzymany przez policjantów mężczyzna - ujawnił Tygodnik Podhalański.

Tragedia wydarzyła się w nocy z poniedziałku na wtorek.

- Mieszkaniec Czorsztyna został przywieziony do nas po tym, jak wszczął awanturę w jednym z hoteli w tej miejscowości. Przed osadzeniem w celi został dokładnie przeszukany. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do zajmujących się nim policjantów. Mężczyzna popełnił samobójstwo w pozycji leżącej, tak więc w nocy wydawało się, że śpi - mówi Mariusz Wacław, komendant nowotarskiej policji.

Źródło: Tygodnik Podhalański

zobacz także

komentarze

19:03, 27 czerwca 2009SASZA
dO JANEK WKONCU KTOS SENSOWNIE PISZE.BO NA KTORY BYM KOMENTARZ NIE WPADLA TO ROBICIE LUDZISKA SZOPKE POLITYCZNA I KOSCIELNA JAK W PRZYPADKU TYCH PODTOPIEN NA PODHALU !!!!

15:38, 22 czerwca 2009Janek
Do głupiego wśród narodów
Widzę, że do Ciebie to nawet czyjaś tragedia nie przemawia. Wiem i zdaje sobie sprawę, że jeżeli ktoś jest nienawiścią przesiąknięty to nigdy się nie zmieni. A lekarzy tej specjalności również mamy w innych opcjach politycznych.
To że ta opcja jako jedyna jeszcze nie zbuduje a już wali to jest prawda. Wiele ludzi pozbawionych było życia przez głupie wypowiedzi niektórych polityków i to należy sobie powiedzieć. Bo to przez takie a nie inne wypowiedzi spadła ilość dawców organów. Ile teraz należy zrobić pracy aby to co było odbudować. Bijmy się w piersi, nie cieszmy się z nieszczęścia innych osób

17:49, 21 czerwca 2009głupi wśród narodów
Janek -mędrco narodu ,musisz wiedzieć ,że lekarz tej specjalizacji jest też z PO. A może pod celą jest wykop? i biedny policjant jest niesłusznie przesłuchiwany ?A co właściwie stwierdził medyk sądowy ,czy w ogóle go wezwali.?

16:53, 21 czerwca 2009Janek
Szanowni Spotowicze
Widzę, że ludzkie tragedie Was bawią i potraficie ze wszystkiego robić zabawę. W tym przypadku mamy dwie tragedie jedna to tragedia rodziny osoby która popełniła samobójstwo druga Policjanta i jego rodziny.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę co ten chłopak przeżył ile razy był przesłuchiwany. Przez cały czas będzie sobie wmawiał że to może jego wina będzie analizował najdrobniejsze szczegóły.
Muszę wam powiedzieć że większość z was nie zdaje sobie sprawy z ludzkich tragedii robi sobie z tego zabawę, a zwolennicy jednej opcji to nawet potrafią przerobić wydarzenie nadzwyczajne w izbie zatrzymań na spektakl polityczny. Jeżeli Was to bawi to nie dziwię się że opcja ta traci na popularności.
Proszę po raz wtóry piszcie spoty raczej bardziej wyważone a jeżeli bawi Was czyjaś tragedia to może skontaktujcie się z lekarzem pewnej specjalności do którego to Pan Poseł adwokat z Nowego Sącza chciał skierować pana Mecela.

14:40, 21 czerwca 2009myślący
Re ??? Myślę, że PO ma.

14:35, 21 czerwca 2009jojo
Cynk - znasz to powiedzenie " wolność Tomku w swoim domku "?

14:33, 21 czerwca 2009swój chłop
A może mu pomógł jakiś wirus? , który chce wyeliminować komendanta i Pana Prokuratora

13:02, 21 czerwca 2009???
trezba przyznać, ze miłosnicy PiS nie mają granicy swojej głupoty, co z tym samobójstwem ma wspólnego PO???

08:20, 21 czerwca 2009pierzyna :o)
P@TROL - Mnie to zupełnie nie dziwi, po rzetelnych artykułach o Naszej policji, powstaje coraz większa niechęć organów do P-24, a mówią że prawdziwa cnota krytyki się nie lęka.

22:36, 20 czerwca 2009osioł
pozbawili go wolnosci a wiec za niego odpowiadali.......

22:11, 20 czerwca 2009poiu
Kolejny sukces policji i komendanta, pewnie ma mało etatów.

21:42, 20 czerwca 2009cynik
Musiał strasznie w tym hotelu nawywijać, żeby się ze strachu przed polskim wymiarem sprawiedliwości przenieść na tamten świat.

20:15, 20 czerwca 2009Smok
Spryciarz.

19:30, 20 czerwca 2009P@TROL
Dziwne, że pierwszy od Was był portal Onet.pl, podał tą informację wczesnym rankiem.

17:17, 20 czerwca 2009JP JP JP
gratulujemy polskiej policji za 'samobojstwo' pozdro JP

16:58, 20 czerwca 2009klawisz
straszne rzeczy się dzieją gdy POpaprańcy rządzą...

16:46, 20 czerwca 2009iza
nie do wiary......pierwsze słysze o takim samobójstwie.....

16:45, 20 czerwca 2009Roman pantoflarz
hehe ludzka wyobraźnia nie zna granic. Skarpetą, ja bym na to nie wpadł. Bardzo pomysłowy ten samobójca, chyba że to było tak że panowie policjanci przeszukali go bardzo bardzo dokladnie....?

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij