Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 84
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
21.01.2020, 10:29 | czytano: 5981

Tak wygląda policyjna odznaka - nie daj się nabrać

W związku z próbami oszustwa metodą "na policjanta", policja z Nowego Targu pokazała obowiązujący wzór legitymacji służbowej policjanta, bowiem oszuści posługują się starymi legitymacjami.

- Zawsze, kiedy kontaktuje się z tobą nieznany dotąd policjant, a jego zachowanie lub okoliczności, o które dopytuje wzbudzają wątpliwości, zwróć uwagę czy legitymacja, którą okazuje, jest zgodna z obowiązującym wzorem, zamieszczonym niżej - apeluje podkomisarz Mariusz Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. - Nie obawiaj się i zweryfikuj autentyczność takiej osoby poprzez kontakt z najbliższą jednostką Policji. Postaraj się również zapamiętać jak najwięcej szczegółów tj. numer rejestracyjny pojazdu, ubiór, cechy szczególne itp.

oprac. r/ KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
Realia21:50, 21 stycznia 2020
Po co pokazywać wzory legitymacji skoro policjant na prośbę okazania legitymacji reaguje jak płachtę - to dzięki temu oszuści mogą działać, bo każdy boi się zapytać wadze o legitymacje albo inne dane.
Mb14:57, 21 stycznia 2020
Wzory od zawsze były dostępne, nie trzeba się wysilać aby to sprawdzić! Ważne abyś ty się nie dał nabrać na stary wzór
Fbb112:05, 21 stycznia 2020
Bardzo dobry pomysł z pokazaniem wzoru legitymacji policyjnej.
Oko11:11, 21 stycznia 2020
Teraz mają pokazaną aktualną a z resztą sobie poradzą. Czy tak to ma być?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij