Sobota, 04 kwiecień 2020, Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
10°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.03.2020, 15:21 | czytano: 1276

Kolejny paczkomat w Zakopanem

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Właśnie został zamontowany 10 paczkomat firmy Inpost w mieście. Jest zlokalizowany przy sklepie Centrum na ulicy Krzeptówki 99. W ciągu kilku dni pojawi się w systemie.

Paczkomat jest jedną z najbezpieczniejszych form odbierania przesyłek kurierskich w tej chwili, bez kontaktu z kurierem.


Paczkę możemy odebrać ale i nadać za pomocą paczkomatu. Dzięki aplikacji Inpostu możemy zrobić to zdalnie przez telefon bez dotykania panelu na paczkomacie.

pk/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
stały klient10:10, 27 marca 2020
Czy ktoś go dezynfekuje kilka razy dziennie ??? Klawiaturę, ekran dotykowy, drzwiczki skrytek ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij