Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 84
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
13°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 90
Clouds
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.05.2020, 11:12 | czytano: 3635

Apel o pomoc dla pogorzelców z Poronina

zdj. Piotr Korczak

Sołtys Poronina Stanisław Orawiec przypomina o nieszczęściu, jakie dotknęło rodzinę z Poronina, która w pożarze straciła dom.

"19 kwietnia na ulicy Kościuszki w Poroninie wydarzyła się tragedia. Doszczętnie spłonął jeden budynek, a ogień przeniósł się na sąsiedni dom, należący do tej samej rodziny. Mimo sprawnej akcji strażaków, dach tego domu również uległ spaleniu. W wyniku pożaru poszkodowanych zostało 11 osób. Odbudowa zniszczeń wymagać będzie ogromnego nakładu finansowego, dlatego też zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przyłączenie się do akcji pomocy pogorzelcom. Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie dla rodziny dużym wsparciem" - apeluje sołtys.

W akcję pomocy włączyło się Stowarzyszenie „Nasz Poronin”. Osoby, które pragną wspomóc rodzinę w trudnej sytuacji, mogą dokonywać wpłat na konto bankowe Stowarzyszenia.
Dane do wpłat:
Stowarzyszenie „Nasz Poronin”,
34-520 Poronin, ul. J. Piłsudskiego 2.
Nr konta: 69 8821 0009 0000 0005 9975 0001
z dopiskiem „Darowizna dla pogorzelców Orawiec Wala”

"Jest to jedyna oficjalna zbiórka pieniędzy dla poszkodowanej rodziny. Jeśli ktoś napotka informację o innej organizowanej zbiórce, proszony jest o zgłoszenie tego faktu policji" - czytamy w komunikacie.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij