Wtorek, 26 maj 2020, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 76
Clouds
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 88
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.05.2020, 18:52 | czytano: 6752

Popołudniowy raport nt. koronawirusa w Małopolsce

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u młodej kobiety z Krakowa, która aktualnie przebywa w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1171 osób.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w w Krakowie informuje też o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 3 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 23 do 59 lat, z Krakowa (2 osoby), powiatu krakowskiego (2) i myślenickiego (1), którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 719 ozdrowieńców.

Źródło: WSSE w Krakowie, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
goral15:36, 24 maja 2020
virusa nie ma ile mozna wam tluc do tych glow!! Ja bym sie martwil raczej szczepionkami przymusowymi,albo dobrowolnymi przez roznego rodzaju szantaz ludzi.Ci co maja kredyty duze w bankach oni juz nie beda miec wyjscia i beda musieli sie szczepic....Tak ze nie dlugo bo 6 czerwca zobaczymy co ludzie wywalcza na protescie w Warszawie....
PAL10:24, 24 maja 2020
Z Bloga ,,Dziennik zarazy''

Ujawniają się nawroty zakażeń u wyleczonych. Wszyscy myśleli, że to źle, ale medycyna uspokaja, że wychwycone w ponownych testach fragmenty RNA koronawirusa, to nie nowa choroba, ale pozostałości wcześniejszego zakażenia, które wydala organizm. Ale z drugiej strony wiemy już, że dużo ludzi przechodzi koronawirusa bezobjawowo i mogą będąc już zdrowi ? ba, uodpornieni ? wciąż wykazywać pozytywny wynik w testach. W ogóle z tymi testami to jest coraz gorzej, czyli wykrywają one nie wirusa, tym bardziej ?w działaniu?, ale fragment jego genu. I tu zaczyna się kłopot, bo testy ? jak widać ? nie są dokładne i to w obie strony. Można więc chorego puścić wolno, a zdrowego przymknąć na kwarantannie, ba, skierować go zdrowego do szpitala a tam zakaża się 35% chorych na Covid.
panika21:57, 23 maja 2020
Odsuńcie się ciutkę proszę od kompa,maski na twarz.Ja, piszący ten tekst mam katar i kicham.
koszmarek21:36, 23 maja 2020
A co przeżywają ludzie jak mają jedną toaletę w domu wiecznie zajętą przez dorastającą małolatę/ta ?
totalne dziadostwo21:22, 23 maja 2020
do Q -noście maski na" dziubach" i nie będzie problemu...
Q20:41, 23 maja 2020
Dajcie już spokój to już nudne, konorowirus i konorowirus, na nic innego dziś ludzie nie choróją i zdrowieją, chciałem se zrobić badanie ale se odpuszczę bo pujde np z przeziębieniem a zostanę zatrzymany na kwarantannę bo wykryją koronawirusa śmiech na sali, szkoda że nie podają innych statystych, a to całe przechodzenie bezobjawowo tego niby wirusa to wielka ściema bo naprawdę przy takim zabujczym wirusie co zgarnia takie żniwo to dla mnie i innych to proszę wybaczcie w h... Ja to my nie nas
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij