Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
17°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 2
Clouds
16°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Rain
16°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 84
Clouds
16°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.06.2020, 16:00 | czytano: 6771

Pijany kierowca Lexusa

W weekend zakopiańscy zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Najpierw w piątek wieczorem w Białym Dunajcu zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej miejscowości, który kierował lexusem mając w organizmie 3,1 promila alkoholu.

Kolejny pijany kierowca, to mieszkaniec Zakopanego, który zatrzymany został w niedzielę popołudniu na osiedlu Mrowce. 57-letni kierowca volkswagena zakończył jazdę na ogrodzeniu jednej z posesji mając w organizmie 2,8 promila alkoholu. W obu przypadkach kierowcy zostali zatrzymani do wytrzeźwienia.

Problemy z nadmiarem alkoholu w organizmie mieli też niektórzy turyści, którzy licznie przybyli pod Tatry. Policjanci w miniony weekend odnotowali kilkadziesiąt różnego rodzaju interwencji (kolizje, awantury, nieprawidłowe parkowanie, itp.), a kilkanaście z nich dotyczyło bezpośrednio turystów, którzy przesadzili z alkoholem. Na hałasy i zabawy „rozluźnionych” turystów skarżyli się mieszkańcy Zakopanego oraz inni turyści chcący odpocząć po trudach górskich wycieczek. Policjanci musieli upominać awanturujących się turystów na Krupówkach oraz w pensjonatach. Głownie były to interwencje dotyczące zakłócenia ciszy nocnej i awantur.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij