Niedziela, 12 lipiec 2020, Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
19°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
18°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 48
Rain
19°
Wiatr: 13.644 km/h Wilgotność: 59
Clouds
17°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.07.2020, 08:40 | czytano: 792

Kolejne place zabaw i strefy aktywności w gminie Ochotnica Dolna

- Otrzymaliśmy dofinansowanie na modernizację i rozbudowa infrastruktury rekreacyjno-sportowej w Os. Mastalerze w Tylmanowej, koło szkoły im. Ks. Twardowskiego na Zawodziu - poinformował wójt gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk.

Do inwestycji, która jest wyceniana na ok. 270 tys. zł, gmina dostała dofinansowanie w wysokości prawie 150 tys. zł w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” w 2020 roku”.

- To nie koniec dobrych wiadomości - dodaje wójt. - W najbliższych dniach będzie ogłoszony przetarg na Dużą Strefę Aktywności w Ochotnicy Dolnej dla młodzieży i całych rodzin. Oprócz tego kompletujemy dokumentację do trzech osiedlowych placów zabaw: os. Rzeka, os. Kłodne i os. Młynne, których wykonanie chcemy zrealizować w najbliższych miesiącach - relacjonuje. - Przygotowujemy się do projektowania i wykonania kolejnych stref aktywności ok. Dworu Bajka w Tylmanowej oraz os. Gronie i Jamne w Ochotnicy Górnej. Szukamy kolejnych lokalizacji pod osiedlowe place zabaw. Jeśli ktoś dysponuje działko o pow. Ok. 10 arów blisko osiedla z dojazdem proszony jest o kontakt - apeluje włodarz gorczańskiej gminy.

oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
komentarze
gość07:53, 2 lipca 2020
@ KLIMAT. Duda obiecał oczko wodne przy każdym domu
k09:34, 1 lipca 2020
KLIMAT się zmienia ,pogoda coraz bardziej kapryśna czas pomyśleć o budowie zbiorników wodnych ,bo susza będzie na porządku dziennym a nie zajmować się pierdołami.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij