Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Zakopane i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
16.09.2020, 09:55 | czytano: 2560

PSZOK w Krościenku rośnie w oczach

Fot. UG Krościenko

W przyszłym roku mieszkańcy gminy Krościenko będą mogli korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który powstaje na terenie miejscowości.

- Stworzenie odpowiednich warunków dla mieszkańców gminy do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przyczyni się do poprawy jakości środowiska przyrodniczego w gminie, oraz wzrostu świadomości ekologicznej w społeczności lokalnej - mówi wójt Jan Dyda.

PSZOK powstaje na działce przylegającej do gminnej oczyszczalni ścieków od strony Łąkcicy. Prace są już zaawansowane. Najbliższe zaplanowane roboty to krycie dachu budynku administracyjno-socjalnego, montaż wiat stalowych, rampy oraz wykonanie fundamentów pod wagę.

Finał budowy zaplanowano na koniec tego roku. Koszt prac to ok. 3 mln zł. W nowo utworzonym punkcie pracę znajdą dwie osoby.

oprac. r/ UG Krościenko
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij