Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Rabka Zdrój i okolice
Mist
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 76
Mist
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.10.2020, 18:40 | czytano: 5808

Nowotarska "jedenastka" przechodzi na mieszany tryb nauczania

zdj. Podhale24

NOWY TARG. Do końca miesiąca nauczanie w Szkole Podstawowej nr 11 prowadzone będzie w formie hybrydowej. Zajęcia w szkole będą mieć uczniowie klas od 0 do III, a uczniowie z klas IV- VIII będą uczyć się w formule zdalnej. Powodem jest duża liczba nieobecnych i uczniów, i nauczycieli.

"Wszystkich rodziców i nauczycieli prosimy o pilne zapoznanie się z wiadomościami w dzienniku internetowym w związku z organizacją pracy szkoły" - prosi dyrekcja szkoły.

Najmłodsi uczniowie będą nadal mieć zajęcia w szkole z zachowaniem rygoru sanitarnego. Świetlica szkolna będzie czynna, dzieci będą miały także zapewniony posiłek. Uczniowie klas starszych będą mieć wydawane obiady "na wynos" do godziny 15.00 przez wejście od strony basenu.

s/
najnowsze informacje
komentarze
PL12:18, 22 października 2020
Jeszcze raz powtarzam swój komentarz ponieważ poprzedni został usunięty przez stronniczego moderatora.Nie wiem dlaczego? /.../

Nic się nie zmieniło - komentarz nadal obraźliwy, a moderator ten sam co poprzednio - stoi po stronie regulaminu. Ot i wyjaśnienie zagadki. Moderator.
Jasiek11:38, 22 października 2020
Haha, mama, powinnaś brać dodatkową pensję za co? Że pomagasz swojemu dziecku w odrabianiu lekcji? Serio? Bo pińcet plus to mało? I lekcje online to mało? Może zgłosi się jakiś woluntariusz który pomoże tej zapracowanej madce albo jeszcze lepiej sponsor, zapłaci jej dodatkową pensję? Boże co za ludzie. Nie masz czasu dla dzieci to po co je urodziłaś?
Zdegustowany02:41, 22 października 2020
Ale to już było...
Mama23:28, 21 października 2020
Tu nie chodzi o wygode. I tak gotuje dla calej rodziny. Poprostu corka jest caly dzien w szkole i na dlugiej przerwie jadla cieply posilek. Obiady mam wykupione, stad moje zapytanie. Nie ma problemu z przygotowaniem posilku z mojej strony. Jakby co to tez pracuje na pelnym etacie a teraz dojdzie jeszcze pomoc w nauce online, bo tu dzieci niestety ale nie ucza sie tak jak w szkole. Czyli od jutra rodzice na pelnych obrotach. Powinnismy brac dodatkowa pensje. Coz zrobic? Trzeba to jakos przezyc..
R2D223:04, 21 października 2020
OburzonyOjciec- moi rodzice pracowali od rana do wieczora ale w domu zawsze były gotowane posiłki, wieczorem na następny dzień, lub na dwa, więc ani ja ani moje rodzeństwo nie chodziliśmy po stołówkach. Oczywiście że stołówka to wygoda, ale to nie jest czas w którym można oczekiwać wygód. To nie jest normalna sytuacja i chyba oczywiste że nikt nikomu na złość celowo nie robi i każdy - szczególnie kiedy nie pomaga - powinien przy najmniej wykazać się zrozumieniem i wyzbyć roszczeniowości. Jest źle, a najgorsze jeszcze przed nami.
OburzonyOjciec22:24, 21 października 2020
Rodzic.. a mama to pewnie nigdzie nie pracuje? że takie głupoty wypisujesz, taki z ciebie rodzic, jak ze mnie ksiądz
jan władeczek20:40, 21 października 2020
Zgodnie z podana informacja w poprzednim artykule to w mieście Nowy Targ jest 278 aktywnych przypadków. Strach się bać. Nie mówię że wirusa nie ma bo on jest. Ale co za różnica jak przeżyjemy i się nie zarazimy nim bo będziemy w ukryciu to i tak na inną chorobę umrzemy skoro do innych lekarzy czeka się od marca. Zamknijmy cały kraj i czekajmy na cud ze wirus zniknie (a nigdy nie zniknie). Dajcie się omamić siedzeniem w domu a będziecie później jak "kanapowcy". Strasznie mlody Kornel deklarował ze baseny są bezpieczne a zamknął w pierwszej kolejności. Silownie zamknął. A mlodziez dalej chodzi grupami i jara jednego szluga na współke. Z jednej puszki pija Tigera i piwo. W szkołach jest covid a poza nią juz nie ma. Wychowamy stado debili które nawet nie musi się uczyć żeby kombinować jak ściągać podczas sprawdzianu skoro może mieć książkę kolo komp. "Jan Wladeczek Ja kocham Polskę Ludowa"
Rodzic20:02, 21 października 2020
Niech mu Pani ugotuje obiad
Ada19:59, 21 października 2020
@mama .. Jakoś to trzeba ogarnąć , co dyrektorzy poradzą na tą sytuację!??
Mama19:27, 21 października 2020
Hm. Moje dziecko kończy lekcje o 15.15, jest w klasie 5. To o której może sobie zabrać ten obiad do domu, skoro ma lekcje? Ciekawe rozwiązanie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij