Czwartek, 21 styczeń 2021, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.12.2020, 15:35 | czytano: 1644

Remont dróg w gminie Ochotnica Dolna

Fot. Tadeusz Królczyk / Facebook

Na zlecenie Urzędu Gminy Ochotnica Dolna wykonano 2 kilometry asfaltu na drodze na os. Gorcowe. Była to droga zniszczona w wyniku powodzi w 2018 r., a jej stan był tragiczny.

- Wciąż mamy bardzo dużo dróg do odbudowy po tej powodzi - przyznaje wójt Tadeusz Królczyk. Jak dodaje, w ostatnim czasie remonty przeszły też drogi na os. Bartoszówka i Forendówki. - Jeszcze mamy do wykonania drogi w Tylmanowej (Maziarzówka, Ligasy) i w Ochotnicy Dolnej os. Rola - mam nadzieje, że będzie to jeszcze możliwe w tym roku. Wciąż czekamy na podpis pana premiera pod stosownym rozporządzeniem - dodaje wójt.

oprac. r/ Tadeusz Królczyk Facebook
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij