Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clouds
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
20.01.2021, 18:00 | czytano: 6090

Dokończą przerwaną przebudowę drogi wojewódzkiej Nowy Targ - Stary Sącz

Arch. Podhale24.pl

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na dokończenie przebudowy drogi wojewódzkiej Nowy Targ - Stary Sącz. Roboty mają zostać wznowione w Dębnie, Kluszkowcach, Tylmanowej i Zabrzeży.

Od ponad roku droga 969 na tych odcinkach jest rozkopana, a roboty są niedokończone. To wynik problemów z wykonawcami, którzy przerwali roboty i do nich nie wrócili po poprzedniej zimie ze względu na problemy finansowe i pandemię koronawirusa. W ub.r. częściowo roboty zostały dokończone, ale część nie, mimo licznych wezwań ze strony ZDW w Krakowie. Ostatecznie zarząd dróg zdecydował się rozwiązać umowy i ogłosić nowy przetarg na dokończenie prac.

Nowy wykonawca ma być znany w lutym. Będzie miał czas do końca listopada tego roku na dokończenie prac.

Jednym z wyjątkowo uciążliwych miejsc, w którym remont nie został dokończony jest most w Dębnie, gdzie, szczególnie latem, wahadłowo odbywający się ruch samochodów miesza się z rowerzystami okrążającymi Jezioro Czorsztyńskie.r/
najnowsze informacje
komentarze
FF10:49, 21 stycznia 2021
Do cyklista. Masz rację, tam jest taki bałagan związany z tym już teraz przy tych światłach. Rowerzyści się gubią, całe grupy szukają wyjazdu z tego labiryntu.
Wojtek09:09, 21 stycznia 2021
A dokończenie drogi w Piekielniku,kiedy?
Tadek08:46, 21 stycznia 2021
Tylko dynamit ten remont drogi może uratować ....... most w Dębnie od 4 lat jest w takim stanie ,że grozi zawaleniem a droga od niego w stronę Krościenka to pomsta do nieba .
stau08:39, 21 stycznia 2021
@Hubion
Mało widziałeś,wybierz się na zachód zwłaszcza na Niemcy,przekonasz się jak tam się remonty ciągną latami.Rozkopuja drogi i zostawiają bo nie ma komu robić.
Wojtek08:19, 21 stycznia 2021
A Harklowa ? W pierwszej kolejności uruchomić oświetlenie !
cyklista21:18, 20 stycznia 2021
szkoda że nie pomyśleli o kładce rowerowej pod mostem , byłaby bezkolizyjna przeprawa na drugi brzeg dla rowerzystów
Ja21:11, 20 stycznia 2021
Hubion chyba by musial poseł .. (czego oczywiście nikomu nie życzę) Fuszerkę odwalili jakiej mało. W Harklowej dziadowski zjazd od strony Dębna, brak dodatkowego skrętu do wsi - pod Brzegiem pomimo obietnicy i chwalby sołtysa że się postarał i będzie.
Hubion19:42, 20 stycznia 2021
Takie rzeczy tylko w Polsce mogą się odgrywać ponad rok czasu plus jeszcze rok na wykonanie pracy szkoda ze nikt nie zginą na moście pod Huba szybciej było by to zrobione
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij