Wtorek, 02 marzec 2021, Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
20.01.2021, 21:42 | czytano: 4376

Strażacy z Bukowiny mają nowy wóz (film)

zdj. OSP Bukowina Tatrzańska

Nowym pojazdem w jednostce pochwalili się strażacy -ochotnicy z Bukowiny Tatrzańskiej. "Nowa Scania będzie naszym samochodem pierwszowyjazdowym. Jej poprzednik MAN GBA-Rt 2/32/200 w dniu wczorajszym po 22 latach zakończył służbę" - informują druhowie.

'Nasza jednostka realizuje zadanie pn. „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Bukowina Tatrzańska” w ramach Programu Priorytetowego „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych” które jest finansowane ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Krakowie" - czytamy w opisie.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij