Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
11.02.2021, 09:50 | czytano: 1183

Szczawnica i Czorsztyn też zwalniają przedsiębiorców z podatku

Kolejne gminy w naszym regionie udzielają wsparcia części przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii. Z pomocy mogą skorzystać właściciele obiektów noclegowych i wyciągów narciarskich.

Pomoc dotyczy zwolnienia z podatku od nieruchomości - gruntów, budynków oraz budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - w okresie od stycznia do marca.

- Skutki finansowe dla budżetu Miasta i Gminy Szczawnica wynikające z podjęcia przedmiotowej uchwały będą uzależnione od ilości złożonych korekt informacji i deklaracji podatkowych przez uprawnionych przedsiębiorców spełniających warunki określone niniejszą uchwałą. Szacunkowo na podstawie ewidencji podatkowej ocenia się je w przedziale między 120 000 zł a 600 000 zł - ocenia burmistrz Grzegorz Niezgoda.

r/
najnowsze informacje
komentarze
obiektywny11:38, 11 lutego 2021
W przypadku Szczawnicy bez różnicy. Znowu będą cyckać emerytów.
88810:21, 11 lutego 2021
Zwykły podatnik pokryje braki....Podatki już wyższe niż rok temu...Gaz poszedł w górę,woda ścieki prąd śmieci też.Najbogatszych zwalnia i usprawiedliwia się a nikt nie pomyśli o zwykłym Kowalskim którego można doić bez konsekwencji.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij