Wtorek, 02 marzec 2021, Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 87
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
22.02.2021, 09:07 | czytano: 2170

Nowa karetka w gminie Czarny Dunajec

Arch. Podhale24.pl

Wojewoda małopolski Łukasz Kmita poinformował, że Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu otrzyma pieniądze na nową karetkę dla stacji pogotowia we Wróblówce.

- Pan dyrektor już niedługo otrzyma środki na zakup nowej karetki dla Wróblówki. Karetka, która tam stacjonuje, ma 7 lat. Myślę, że mieszkańcy Czarnego Dunajca i powiatu nowotarskiego będą mogli cieszyć się z nowego sprzętu, który będzie ratował życie – mówił wojewoda podczas spotkania w nowotarskim szpitalu, dodając, że pieniądze z ministerstwa trafią tu w marcu.

- Cieszę się za tę deklarację, bo dziś zakup karetki to koszt pół miliona złotych. Dziękuję za to wsparcie – powiedział dyrektor szpitala Marek Wierzba.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij