Środa, 03 marzec 2021, Imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Mist
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
23.02.2021, 17:04 | czytano: 4109

Umowa podpisana

Fot. PPUZ

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu podpisała porozumienie z Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem.

Podczas podpisania umowy PPUZ reprezentowali rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni oraz prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr Bianka Godlewska-Dzioboń, zaś Muzeum Tatrzańskie – dyrektor Anna Wende-Surmiak oraz zastępca dyrektora ds. merytorycznych, Michał Murzyn.

Pierwszą wspólną inicjatywą będzie II Uczelniana Debata pod nazwą „Kultura a rozwój”, którą zaplanowano na 5 marca. Spotkanie będzie transmitowane online. W dyskusji wezmą udział: Michał Murzyn - zastępca dyrektora Muzeum Tatrzańskiego, Agata Wąsowska-Pawlik - dyrektor Międzynarodowego Centrum Kultury, Jan Kanty Pawluśkiewicz -artysta, kompozytor piosenek, muzyki teatralnej i filmowej, Radosław Włoszek - prezes Zarządu Kraków Airport oraz Prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr Bianka Godlewska-Dzioboń. Debatę poprowadzi Jacek Bańka, redaktor Radia Kraków.

Źródło: PPUZ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Opop20:01, 23 lutego 2021
Ciekawe kiedy ta uczelnia zajmie się kształceniem studentów a nie debatami i umowami. Jako pracodawca miałem przyjemność mieć kontakt z kilkoma absolwentami i tragedia. Ludzie którzy ukończyli kierunki turystyczne nie maja pojęcia o turystyce w rozumieniu czasów obecnych. Zero znajomosci systemów informatycznych, kanałów sprzedaży. Maja wiedzę o wycieczkach autobusowych nadają się na pilotów wycieczek generalnie żenada. Dlaczego ktoś nie zada sobie pytanie po co ta szkoła istnieje. Może lepiej uczyć ślusarzy, mechaników a nie wyłącznie magistrów którzy niczego nie potrafią. Z driugiej strony to nie ich wina tylko dydaktyków którzy intelektualnie zatrzymali się w latach 60 tych.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij